alustades perioodid

Enamik tüdrukud hakkavad oma perioode, mil nad umbes 12, kuid nad saavad alustada juba 8, mistõttu on oluline rääkida tüdrukud varasest east alates veenduda nad valmis enne suur päev.

Paljud vanemad tunnevad ebamugav räägi perioodidel, eriti pre-teen tüdrukud, kes võib tunduda, et saada lihtsalt piinlik.

Üks vastupidi see on vastata küsimustele, või võimalusi, kui need tekivad. David Kesterton, kes korraldab partnerluslepingu on Speakeasy kursused – mida õpetada vanematele, kuidas rääkida oma lastele puberteet, soost ja suhted – ütleb selgelt rääkimine ja elulähedane, eakohaseid keel on võti.

Vanemad küsivad sageli mind, kui õige vanus rääkida tüdrukud umbes alustades perioodid on, ja ma soovitan, et see peaks olema pidev protsess, mitte ametliku istumapainotteiseksi rääkida.

Parim vanuses rääkima perioodid

Te võite kasutada TV reklaame tampoone või osta hügieenisidemeid supermarketis, näiteks alustada vestlust tüdrukud umbes perioode. Või lihtsalt küsida oma tütre, mida ta juba teab ja minna sealt.

Kui vähegi võimalik, kasutage selget keelt, nagu “vagiina”, kuigi võite end ebamugavalt, kasutades neid sõnu. Rõhutada, et perioodid on täiesti normaalne ja loomulik – nad osa kasvamise ja kõik naised on neid.

Ja ärge unustage, poisid. Ka nemad vajavad õppida perioode. Räägi neile samamoodi nagu tüdrukuid praktilisust, meeleolu muutused, mis võib tulla perioode, ja bioloogiline põhjus perioodidel, ja see hoiab neid kursis, samuti aidata neil mõista, mida tüdrukud läbima iga kuu.

Siin on mõned küsimused, mida, kui vanem, võib saada palus tüdrukud umbes perioode, kus soovitusi, kuidas neile vastata

Märgid, et menstruatsioon on tulemas on, kui olete kasvanud kaenla ja häbemekarvad. Tavaliselt hakkate oma perioodidel umbes kaks aastat pärast oma rindu kasvatama hakata ja umbes aasta pärast saada valge tupest. Keskmine tüdruk saab tema esimene periood umbes 12 aastat vana, kuid see varieerub inimeselt inimesele.

Rääkige oma ema või mõne teise täiskasvanu sa usaldad selle kohta, mida võib oodata enne, kui see tegelikult juhtub.

Küsimused tüdrukud küsida perioodid

See on hea mõte alustada veavad hügieenisidemeid või tampoone umbes teiega ette, et sa ei püüdvat leida mõned menstruatsiooni lõpuks saabub.

Kui te leiate end koolis ilma pad või tampoon, rääkida naissoost õpetaja või kooli õde. Nad kasutatud küsitakse ja nad tahavad, et aidata teil välja.

Kui teie esimene periood saabub see ei pruugi kesta kaua, sest see võib võtta oma keha mõne kuu saada korrapärast mustrit. Üldreeglina, kui nad elama, siis on aega iga 28 30 päeva ja see kestab 3-7 päeva.

See võib tunduda palju, kuid see on ainult umbes 3-5 supilusikatäit. See ei ole äkki Ryöpsähtää – sa lihtsalt näha punakas-pruun plekk püksid või oma lehed ärgates hommikul.

Osa naiseks tegeleb piinlik ebaõnne. On viise, kuidas peitis plekke kuni olete võimelised muutma oma riided, nagu sidumine dressipluus vööl.

Lisalugemist tüdrukutele

Hoidke kasutamata püksid ja retuusid koolis või kotis, ja vältida seljas hele püksid ja seelikud jooksul, igaks juhuks.

See on tõesti sinust. Mõlemad tampoone ja rätikud või padjad on ohutu ja sobib tüdrukutele, kes on just alustanud oma aega. Sa ilmselt tahad kasutada tampoonid oma väga esimesel perioodil, kuigi, nagu tampoone võib võtta veidi harjumist. Võib-olla tasub eksperimenteerida kuni leiad toode, mis sobib teile kõige paremini.

Ei, see ei saa. Kui sisestad tampoon, siis jääb tuppe. Kõik tampoonide tulla string ühes otsas, mis jääb väljapoole keha. Saate eemaldada tampoon igal ajal, kasutades seda stringi.

Loe kogu vastus siin: Kas tampoon eksida minu sees?

Kui te unustate eemaldada tampoon, see võib omakorda külili või saada tihendatud ülaosas tuppe. See võib olla raske või võimatu, kus saab tõmmata. Kui te arvate, et olete jäänud tampoon ja sa ei saa seda, minge kohe arsti juurde. Nad saavad kustutada teie jaoks.

Loe kogu vastus siin: Mis siis, kui ma unustan eemaldada minu tampoon?

Loe rohkem artikleid menstruaaltsükli.

26/01 /

########

Uuri hoides oma vagiina puhas ja tervislik kasutamata dušš, lõhnastatud puhastuslapid või parfüümi

Mis juhtub tüdrukute organite puberteedieas. Sisaldab kasvavad juuksed, rinnad, perioodide ja meeleolusid

Uuri menstruaaltsükli perioode, mis on normaalne, PMS ja viljakus

Loe teismeliste tüdruk tervise probleemid, sealhulgas tervisliku toitumise, nahaprobleemid ja seksivad esimest korda

Menstruaaltsükli: animatsioon

Artiklid umbes puberteet, sealhulgas etappidel puberteet poisid ja tüdrukud, nõuanded, mis aitavad vanematel valmistada oma lapsi ja ühine Q & Kuna

Hoiame oma vagiina puhas ja tervislik

Tüdrukud ja puberteeti Q & A

Menstruaaltsükli

Teen tüdrukud 15-18

puberteet