poisina BCG

Bacillus Calmette Guérin (BCG) infektsioonid on teatatud tervishoiutöötajate ja patsientide kokkupuute tõttu vaktsiini valmistamise ja manustamise ajal. Tõsistest ja surmaga lõppevatest levitatakse BCG infektsioon on toimunud ja risk on suurenenud intravesikaalsel manustamist. TheraCys (R) ja TICE (R) BCG sisaldavad elusaid nõrgestatud mükobakterid ja potentsiaali tõttu ülekande risk, see peaks olema valmis, käideldakse ja käidelda bioloogiliselt ohtlike materjali.

Kasutab Tice BCG

Ravimite klassi: Vaktsiini

BCG manustatakse ainult poolt või kohest arsti järelevalve.

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sel meditsiini, tuleks kaaluda järgmist

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Puudub spetsiifiline teave võrdlemisel kasutamine BCG vähiraviks mõeldud lastel kasutamiseks teistes vanuserühmades.

See ravim on testitud ja ei ole näidanud, et põhjustada erinevad kõrvaltoimeid või probleeme vanematel inimestel kui see noorematel täiskasvanutel.

Uuringud naistel näitavad, et see ravim tekitab minimaalne risk imikule, kui rinnaga toitmise ajal kasutada.

Enne Kasutades Tice BCG

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te saate seda ravimit, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav, kuid võib olla vajalik teatud juhtudel. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmiste ravimitega võib põhjustada suurenenud risk teatud kõrvaltoimeid, kuid kasutades mõlemad ravimid võivad olla parim ravi teile. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada selle ravimi kasutamise kohta. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

See osa annab teavet nõuetekohase kasutamise mitmeid tooteid, mis sisaldavad Bacillus Calmette Guerin vaktsiini elada. See ei pruugi olla omased Tice BCG. Palun lugege hoolikalt.

Arst pärib tühjendada oma põit täielikult enne lahuse sisendasid ta.

Järgige oma arsti juhiseid hoolikalt, kui kaua hoida lahus oma põit

Oluline on, et sa jood ekstra vedelikku mitu tundi pärast iga ravi BCG nii, et teil läheb rohkem uriini. Ka põie tühjendamiseks sageli. See aitab vältida probleeme urineerimisel.

BCG on live toodet. Teisisõnu, see sisaldab aktiivseid baktereid, mis võivad põhjustada infektsiooni. Mõned bakterid on kohal mitu tundi uriinis, et te kaotate iga kord pärast ravi BCG. Iga uriin, et te kaotate esimese 6 tunni jooksul pärast iga ravi tuleks desinfitseerida võrdses koguses (tavaliselt umbes 1 tass) lahjendamata majapidamises valgendada. Pärast valgendi lisatakse uriini tuleb lasti seista 15 minutit, enne kui see puhastamisele. Kui teil on küsimusi selle kohta, pöörduge oma arsti poole.

Annus seda ravimit on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annustest. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kuigi sa ravitakse BCG ja 6 kuni 12 nädalat pärast ravi lõpetamist sellega, vältida kontakti inimestega, kellel on tuberkuloos. Kui te arvate, et olete kokku puutunud keegi, kellel on tuberkuloos, rääkige sellest oma arstile.

Kuigi sa ravitakse BCG ja paar nädalat pärast ravi lõpetamist sellega, ei ole mingit immuniseerimise (vaktsineerimised) ilma arsti nõusolekuta.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti poole niipea kui võimalik, kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest tekib

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Kui olete selle ravimi kasutamist lõpetada, võib see ikkagi tekitada mõned kõrvaltoimed, mis vajavad tähelepanu. Selle aja jooksul, pöörduge oma arsti poole, kui te märkate järgmisi kõrvaltoimeid

Õige kasutamine Bacillus Calmette Guerin elusvaktsiin

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Saadavus Rx ainult retsepti

Rasedus C-kategooria riski ei saa välistada

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Kuseteede Kasvajad BCG, Valstar, TheraCys

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal Tice BCG

Tice BCG kõrvaltoimed

Tice BCG (BCG)