räägi patsiente kaalulangus: nõuanded esmatasandi arstiabi

Rääkides patsiente Kaalulangus: Näpunäiteid esmatasandi arstiabi

Miks rääkida patsiente nende kaal?

Miks rääkida patsiente nende kaal?; Kus patsiendid võivad saada kasu kõige ?; Kuidas tuua teema ?; Mida patsiendid tahavad teada ?; Kuidas saan aidata oma patsiente seada eesmärke ?; Kuidas saan aidata oma patsiente jääda oma eesmärke ?; Mis siis, kui patsient vajab rohkem abi ?; ; Research; Vahendid tervishoiuteenuse osutajatele; Tervisliku toitumise ja kehalise aktiivsuse Tips jagada oma patsiente; Vahendid Patsiendid

On palju organisatsioone, kes pakuvad tugi patsientidele ja meditsiinitöötajatele. Vaata kogu nimekirja ressursse.

Kuna tervishoiuteenuse osutaja, siis on ideaalne positsioon, et rääkida oma patsiente kehakaalu kontrolli. Käesolev väljaanne annab näpunäiteid ja ressursse käsitlemisel seda tundlikku teemat oma patsientidele.

Uuringud on näidanud, et patsiendid, kes olid nõustatakse esmatasandi seade eeliste tervisliku toitumise ja kehalise aktiivsuse võttis tihti positiivseid meetmeid. Nad kaotasid kaalu ja kasutanud rohkem kui patsientidel, kes ei saanud nõustamist.

Kaks kolmandikku USA täiskasvanutest on ülekaalulised või rasvunud. See ülekaal võib ohtu seada diabeedi, südamehaiguste ja teisi terviseprobleeme. Kaal kontrollimine võib aidata patsientidel pikendada ja vähendada nende küsimustega.

Milline patsientidel võib kõige rohkem kasu?

Uuringud näitavad, et räägi patsiente kehakaalu kontrolli aitab edendada käitumist muuta. Aga paljud pakkujad seda ei tee nendel põhjustel

puudumine kontoris aega patsientidega; väljaõppe puudumine selle kohta, kuidas rääkida patsiente kaalu

Inimesed, kes on ülekaalulised või rasvunud sageli tahavad aidata seadmisel ja saavutamisel kaalulangus eesmärke. Aga see võib olla raske mõned patsiendid rääkida oma kaalu. Räägib patsientidega hoolivalt ja töötavad koos nendega partneritena, siis võib mängida olulist rolli, aidates patsientidel parandada oma tervist.

KMI 30 või suurem; kehamassiindeks oli vahemikus 25 ja 30 pluss kahe või enama seotud terviseprobleemid kaal, nagu perekonnas on esinenud südamehaigus või diabeet; talje suurus üle 35 tolli (naised) või 40 tolli (mehed) -even kui KMI on alla 25-ja kahe või enama seotud terviseprobleemid kaal

Mõõtmine oma patsientide kehamassiindeks (KMI) regulaarselt aitab teil kindlaks teha, kes võivad kõige rohkem kasu teavet kaalulangus. KMI mõõdab keharasva põhineb inimese kõrgus seoses kaalu ja annab skoor mis annab märku, kas keegi on tervislik kaal.

Lähenemisviis teema kaalulangus kui teie patsient

“Ms Brown oma kehamassiindeks on üle terve vahemik. Ülekaal võib suurendada oma riski mõned terviseprobleemid. Teeksite, kui me rääkisime sellest?”

Vaata Resources tervishoiuteenuste osutajatele osa selles teabeleht võrgulinki online BMI kalkulaator.

“Milliseid toiduaineid sa süüa tavaline päev?”; “Mida see” tervislik toitumine “tähendab?”

Patsiendid ei taha oma tervishoiuteenuse osutajate eeldada, et kõik nende probleemid on kaal seotud. Aadress oma patsientide peamine tervise probleeme esimene. Laske neil rääkida teisi küsimusi, mis võivad mõjutada nende füüsilist või emotsionaalset tervist, nagu pere või töö küsimustes.

Avatud arutelu kaalu lugupidaval viisil. Uuri välja, kui teie patsient on valmis rääkima küsimus. Kasutage mõttes eelistatud patsientidel, nagu näiteks “kaal”, “ülekaal”, “ebatervislik kehakaal” ja “BMI” või küsige patsiendi millistel tingimustel ta eelistab. Te võiksite hakata niimoodi

Olge tähelepanelik kultuurilised erinevused, et teie patsientidel võib tuua lauale umbes kaal, lemmiktoit, sotsiaalsete normide ja tavadega ning nendega seotud küsimusi. Patsiendid võivad olla rohkem avatud, kui nad tunnevad, lugupeetud. Vaata Vahendid tervishoiuteenuse osutajale link kaalualandamismeetodite Information Network (WIN) avaldamist arstiabi patsiendid Rasvumine, mis pakub nõuandeid lugupidav rasvunud patsientide meditsiini seaded.

Kuidas tuua teema?

Patsiendid sageli taha teavet ohutu ja tõhusamaid viise, et kontrollida oma kaalu. Patsient, kes ei ole veel valmis proovima kehakaalu kontrolli võib siiski kasu räägi tervisliku toitumise ja regulaarse kehalise aktiivsusega.

Küsi patsiente oma toitumisharjumusi. Julgustage neid asendada kõrge rasva-, rafineeritud terad ja / või suhkrut tervislikumaid valikuid. Tee neid teadlik tervisliku toitumise saadavate ressursside USA Department of Agriculture. Näiteks

Uuri välja, kui teie patsiendid kohtuvad theernment soovitused füüsiline aktiivsus. Tee neile teada, et mitteaktiivsed, eriti istudes pikka aega tööl või kodus, ei pruugi olla hea oma tervisele. Võid küsida

Vaata Tervisliku toitumise ja kehalise aktiivsuse Tips jagada oma patsiente lõpus see leht näpunäiteid ja ressursse jagada patsientidele.

Küsige oma patsientide kuidas valmis neid vastu võtma tervislikumat toitumist ja füüsilist aktiivsust harjumusi. Töö partnerina iga patsiendi töötada välja tegevuskava. Mõned küsimused küsida need

Partner oma patsientidele määrata kindlaks konkreetsed meetmed, mida nad võivad võtta, et täita oma kaalu eesmärk järgmise 6 kuu jooksul.

Kiitus aitab inspireerida oma patsientidele, et säilitada uusi käitumisviise. Kui näed patsiendid uuesti, märkige nende arengut. Paku kiitust enesehinnangut ja hoida neid motiveeritud.

Mõned patsiendid võivad kaalus väga aeglaselt, mis võib olla heidutav. Pange kirja kõik edusammud seotud riskifaktoreid, nagu vererõhk, veresuhkru ja kõrge kolesteroolitase. Tervise parandamine numbrid, mis on seotud nende tegurite võib motiveerida patsiente, eriti kui on tehtud muudatusi, hoolimata aeglane kaalulangus.

Arutle tagasilööke, ja aidata oma patsiente, et ületada probleeme. Töö oma patsientide seada uusi eesmärke. Arutle söömise ja kehalise aktiivsuse harjumusi muuta või säilitada.

Mida patsiendid tahavad teada?

“Kui palju aega veedate istudes iga päev?”; “Kas sa tead, kui palju füüsilist tegevust, mida tuleks teha iga nädal terveks jääda?”

Kehakaalu liiga kiiresti võib kaasa terviseprobleeme, näiteks sapikivid .; 5-to-7 protsenti vähendada kehakaalu üle 6 kuu on mõistlik kaalulangus eesmärgiks .; Pool 2 naela nädalas on ohutu kiirus kaalulangus.

Millised on teie eesmärgid seoses oma kaalu ?; “Milliseid muutusi Te oleksite valmis alustama ?;” Millist abi sa tahaksid mind oma kaalu?

KMI ≥ 40 või; Kehamassiindeks ≥ 35 koos tõsine terviseprobleem seotud rasvumise, nagu 2. tüüpi diabeedi, südamehaiguste või raske uneapnoe

Nimetage konkreetsed eesmärgid kaotada ülekaalust või säilitada tervislikku kaalu .; Nimekiri konkreetsete meetmete nad võtavad suurendada tervisliku toitumise ja kehalise aktiivsuse .; Määra mõistlik kaalulangus eesmärke, näiteks kaotada 5 kuni 7 protsenti oma kehakaalust rohkem kui 6 kuud.

Bariatric kirurgia võivad olla järgmises etapis patsientidele, kes jäävad tõsiselt rasvunud pärast üritab lähenemisviise va kirurgia, eriti kui nad on haigus seotud rasvumise.

Kuidas saan aidata oma patsiente seatud eesmärgid?

Täiskasvanute hulgas bariaatrilise võib olla variant, kui patsiendil on

Tutvu theernment on abilehtedega tervisliku toitumise juures MyPlate veebilehel (http: //www.choosemyplate) .; Söö rohkem neid toiduaineid: oad, rasvavaba või väherasvast juustu ja piima, puuviljad ja köögiviljad, lahja liha ja mereannid, pähklid, täisteratooted (pruun riis ja kaerahelbed) .; Piirata neid toite: leiba ja pastat tehakse rafineeritud terad, toit võiga või muid rasvu, mis on toatemperatuuril tahke ja suhkruga magustatud jookide ja magustoidud.

Tutvu theernment füüsilise tegevuse suunised .; Kas 150 minutit nädalas Mõõduka intensiivne aeroobne tegevus (umbes 30 minutit enamikul päevadel). Ütle neile, et aeroobne tegevus kasutab oma suuri lihasgruppe (selg, rind ja jalad), et suurendada nende südame löögisagedus ja hingamine .; Vali aeroobset tegevust, mis on lõbus, nagu kerge jalutuskäik, tantsimine, mängides sport või ujumine .; Ehitamine tugevus kaalu tõstmiseks või muu keha, millel kasutab vähemalt 2 päeva nädalas. Kui neil ei ole kaalu, nad saavad kasutada raamatuid või purki toitu teha käe lokid .; Tõuse üles ja saada liigub. Istuvad pikka aega võib põhjustada kaalutõusu. Nad võivad minna jalutama või võtta trepid, hoolitsedes trepid on hästi valgustatud

Mõnel juhul võite eelistavad suunata oma patsiendi kehakaalu kaotus programmi või registreeritud dietoloog, kes keskendub kehakaalu kontrolli. Akadeemia Toitumine ja dieet pakub viiteid registreeritud dietitians kogu Ameerika Ühendriigid. Vaata Resources patsientide sektsioon kontaktandmed.

Mõned patsiendid võivad saada teavet bariaatrilise kui ravi ülekaalulisus. Te võite leida WIN avaldamine Bariatric Surgery for Raske Rasvumine kasulik anda patsientidele (vt Resources tervishoiuteenuste osutajatele). Ole valmis teha eriarstile suunamise, kes suudavad töötada koos patsiendiga välja selgitada, kas kaalulangus kirurgia on hea valik teda.

National Institute of Diabetes ja seedetrakti ja neeruhaiguste-valitsuse) ja muud osad theernment suse) viima ja toetama uuringuid paljude haiguste ja seisundite.

Mis on ja kas need on teie jaoks õige ?; on osa kliiniliste uuringute ja keskmes kõik meditsiinilised edusammud. otsima uusi võimalusi, et vältida, avastada ja ravida haigust. Teadlased kasutavad ka vaadata teisi aspekte hoida, nagu parandada elukvaliteeti inimeste kroonilised haigused. Uuri välja, kui on õige.

Mis on lahti ?; mis on hetkel avatud ning värvates saab vaadata www.ClinicalTrials.

Kuidas saan aidata oma patsiente jääda oma eesmärke?

Mis siis, kui patsient vajab rohkem abi?

National Institute of Diabetes ja seedetrakti ja neeruhaiguste-valitsuse) korraldab ja toetab laia valikut põhi- ja kliinilise ülekaalulisus teadus. Rohkem infot ülekaalulisus teadus on saadaval aadressil http: //www.obesityresearchernment.

3 sammu algatada Arutelu kaalujälgimine Teie patsiendid, National Heart, Lung, and Blood Institute (NHLBI), pakub nõuandeid tervishoiuteenuse osutajatele algatamise kohta lugupidava dialoogi patsiente kaalujälgimine. Kättesaadav suse / tervis / prof / südame / ülekaalulisus / aim_kit / steps.pdf. [PDF – 52 kb]

uurimistöö

Sihi tervislik kaal Provider Kit on patsiendi haridus kit NHLBI mis aitab tervishoiuteenuse osutajate arendada tõhusaid programme kaalujälgimine oma büroodes või kliinikutes. Komplekt on saadaval suse / tervis / haridus- / lose_wt /.

BMI kalkulaator on tasuta tööriist NHLBI iPhone, Palm OS, ja PocketPC. See tööriist on saadaval suse / tervis / public / südame / ülekaalulisus / lose_wt / bmitools.htm.

Sõelumine ja juhtimine Rasvumine Täiskasvanud: USA ennetavaid teenuseid Task Force soovitus avaldus annab teavet Task Force soovitust, et arstid ekraani täiskasvanute ülekaalulisus ja pakkuda asjakohaseid viiteid. Annals of Internal Medicine. 2012. Artikkel on saadaval http://annals.org/.

Kaasamine ressursside teabe ainult ja ei vihjaks byernment või võita.

Sea eesmärke kaalujälgimiseks

Vahendid tervishoiuteenuse osutajatele

Julgusta oma patsiente

Tervisliku toitumise ja kehalise aktiivsuse Tips jagada oma patsiente

Vahendid Patsiendid

Loo tervisliku toitumise kava

Julgusta oma patsiente

Ole aktiivsem

Julgusta oma patsiente

Theernment tänab; Rebecca Puhl, Ph.D., on Rudd Center for Food Policy & Rasvumine Yale’i ülikooli

november 2012