standardseid meetodeid, et luua mõnitama (tembitud) kliinilistes proovides kasutamiseks uuringute supporternment kliirens diagnostika madala esinemissageduse patogeenide

Diagnostika on oluline osa rahvatervise strateegia, et vähendada koormust nakkushaigusi. Arendajad diagnostikaseadmed / platvormid avastada madala esinemissageduse patogeenide, sealhulgas theernment A-kategooria C prioriteet patogeenid, ei saa tihti saada piisavat kliinilistes proovides läbi kliinilise tundlikkuse uuringud, mis on kliirensit suse). Selleks, et seda reguleerivate teaduslik väljakutse, theernment kaalub kasutamine mõnitama (tembitud) kliinilistes proovides toetada kliinilist tundlikkuse uuringud hindamiseks diagnostika seadmed, mis tuvastavad esinevad harva patogeene.

Et aidata diagnostilisi arendajad selle tegevus standardiseeritud meetodeid, et luua mõnitama vereproovid madala esinemissageduse patogeenide töötati läbi koostööprojekti kaasatud theernment Keskus bioloogilise hindamise ja uurimistöö (CBER), suse Center for Devices Toiduainete- ja ravimiameti (CDRH) ja theernment . Meetodid on välja töötatud mitmed patogeenid: Bacillus anthracis, Yersinia pseudotuberculosis’e (esindaja Yersinia species), Staphyloccocus aureus, Dengue viirus ja Leishmania donovani ja on saadaval järgmistes avaldamist: standardiseeritud meetodid genereerida imiteeritud (tembitud) kliinilistes proovides lisamiskatseid vere või plasma kultiveeritud patogeene. Arengu need meetodid toetas theernment läbi Interagency lepingu (IAA-13005-001) antakse CBERernment.