sulfapüridiini

Kasutab sulfapüridiini

Keemiline Klass: Sulfoonamiidühend

Sulfapüridiini on sulfaate meditsiinis. Seda kasutatakse, et aidata kontrollida dermatiit Herpetiformne (Dühring tõbi), naha probleem. Samuti võib kasutada muid probleeme määrab arst. Kuid sulfapüridiini ei tööta igasuguse infektsiooni sulfaate ravimid teha.

Enne Kasutades sulfapüridiini

sulfapüridiini võib põhjustada tõsiseid kõrvaltoimeid. Enne sulfapüridiini kindlasti rääkida oma arstiga neid probleeme, samuti hea sulfapüridiini teevad.

Sulfapüridiini oli saadaval ainult arsti retsepti.

1990. aasta detsembris tootja lõpetati marketing sulfapüridiini.

Kui ravim on heaks kiidetud turustamise konkreetseks kasutuseks kogemused võivad näidata, et see on kasulik ka teisi terviseprobleeme. Kuigi need kasutused ei sisaldu toote märgistamist, sulfapüridiini kasutatakse teatud patsientidel järgmised haigusseisundid

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sest sulfapüridiini järgmine tuleks kaaluda

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon sulfapüridiini või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Kasutage sulfapüridiini ei soovitata, kuna herpetiformne dermatiit tavaliselt ei esine lastel.

Õige kasutamine sulfapüridiini

Paljud ravimid ei ole spetsiifiliselt uuritud vanemad inimesed. Seetõttu ei saa teada, kas nad töötavad täpselt samamoodi nad nooremate täiskasvanute või kui nad põhjustavad erinevate kõrvaltoimeid või probleeme vanematel inimestel. Ei ole spetsiifilist informatsiooni võrdlemisel selgus sulfapüridiini eakatel kasutamisega teistes vanuserühmades.

Uuringud naistel näitavad, et see ravim tekitab minimaalne risk imikule, kui rinnaga toitmise ajal kasutada.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te võtate sulfapüridiini, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades sulfapüridiini mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav. Arst võib otsustada mitte ravida teid seda ravimit või muuta mõnede teiste ravimitega võtate.

Kasutades sulfapüridiini ühegi järgmistest ravimitest ei ole soovitatav, kuid võib teatud juhtudel nõutav. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võib mõjutada kasutamise sulfapüridiini. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

Iga annus sulfapüridiini tuleb võtta koos klaasitäie (8 untsi) vett. Ka mitmed muud klaasi vett tuleb võtta iga päev, kui ei ole teisiti arstilt saadud juhistele. Joomine ekstra vett aitab vältida mõningaid soovimatuid tagajärgi (nt neerukivid) ning sulfaate meditsiinis.

Patsientidel, kes sulfapüridiini eest dermatiit Herpetiformne

Annus sulfapüridiini on erinev erinevate patsientide puhul. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmised doosid sulfapüridiini. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kui te unustate annuse sulfapüridiini, jätke vahelejäänud annus võtmata ja jätkake tavalise raviskeemi. Ärge võtke kahekordset annust.

Kui sümptomid ei naasta või süveneda, võtke vahelejäänud annus niipea kui võimalik. Siis mine tagasi oma tavalise raviskeemi.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

On väga oluline, et teie arst kontrollida oma korrapäraseks külastused. sulfapüridiini võib põhjustada vere probleeme, eriti kui seda võetakse juba pikka aega.

Kui teie sümptomid ei parane mõne päeva jooksul, või kui nad muutuvad halvemaks, pidage nõu oma arstiga.

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal sulfapüridiini

Sulfapüridiini võib põhjustada vere probleeme. Need probleemid võivad põhjustada suurem võimalus teatud infektsioonide, aeglane paranemine ja verejooks igemed. Seetõttu tuleb olla ettevaatlik, kui kasutada tavalist hambaharja, hambaniiti ja hambaorke. Hambaravi töö tuleb edasi lükata, kuni teie verepilti on normaliseerunud. Pöörduge arsti või hambaarsti, kui teil on mingeid küsimusi õige suuhügieen (suu ravi) ravi ajal.

Sulfapüridiini võib põhjustada naha tundlikumad päikesevalguse kui see tavaliselt. Päikesevalguse isegi lühikeseks ajaks, võib põhjustada nahalöövet, sügelust, punetust või muid naha värvimuutus või raske päikesepõletus. Kui hakata sulfapüridiini

Sul võib siiski olla tundlikumad päikesevalguse või solaariumi kasutamist mitu kuud pärast ravi lõpetamist sulfapüridiini. Kui teil on tõsine reaktsioon päike, pidage nõu oma arstiga.

Pöörduge arsti poole, kes vastutab, et te võtate sulfapüridiini enne teil on mingeid meditsiinilisi analüüse. Tulemused bentiromide (nt Chymex) test kõhunäärme funktsiooni mõjutab sulfapüridiini.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti poole, kui mõni järgnevatest kõrvaltoimetest

Pöörduge arsti poole niipea kui võimalik, kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest tekib

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

sulfapüridiini kõrvaltoimed

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.