sulkonasool aktuaalne

Kasutab sulkonasool

Therapeutic Klass: seenevastaste

Keemiline Klass: Imidasoolsed

Sulkonasool on nahale.See raviks järgmine

Sulkonasool võib kasutada ka teiste haiguste korral nagu määrab arst.

Aktuaalsed sulkonasool on saadaval ainult arsti retsepti.

Kui ravim on heaks kiidetud turustamise konkreetseks kasutuseks kogemused võivad näidata, et see on kasulik ka teisi terviseprobleeme. Kuigi see kasutus ei sisaldu toote märgistamist, sulkonasool kasutatakse teatud patsientidel järgmiste haigusseisundi

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sest sulkonasool järgmine tuleks kaaluda

Enne Kasutades sulkonasool

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon sulkonasool või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Uuringud sulkonasool on tehtud ainult täiskasvanud patsientidel, ja ei ole mingit konkreetset teavet võrrelda kasutamine sulkonasool lastel kasutamiseks teistes vanuserühmades.

Paljud ravimid ei ole spetsiifiliselt uuritud vanemad inimesed. Seetõttu ei saa teada, kas nad töötavad täpselt samamoodi nad noorematel täiskasvanutel. Kuigi ei ole spetsiifilist informatsiooni võrreldes paiksete sulkonasool eakatel kasutamisega teistes vanuserühmades, sulkonasool ei põhjusta erinevat kõrvaltoimeid või probleeme vanematel inimestel kui see noorematel täiskasvanutel.

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Rääkige oma tervishoiutöötaja kui te võtate mingeid muid retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) meditsiinis.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Kanna piisavalt sulkonasool katta kahjustatud ja ümbritseva naha piirkondades, ja hõõruda õrnalt.

Hoia sulkonasool eemale silmad.

Kui sulkonasool kasutatakse raviks teatud tüüpi seene infektsioonid, naha Rõhksideme (õhukindlas kattega, nagu köök Muovikelmu) ei tohiks kasutada üle meditsiinis. Selleks võivad nahka ärritada. Ärge kandke õhukindlasse hõlmab üle sulkonasool kui te ei ole käskinud teha arst.

Selleks, et aidata selgitada oma infektsioon täielikult, see on väga oluline, et teil hoida kasutades sulkonasool täieliku töötlemise aeg, isegi siis, kui teie sümptomid hakkavad koristama paari päeva pärast. Kuna seene infektsioonid võivad olla väga aeglane koristama, siis võib olla, et jätkata kasutades sulkonasool iga päev mitu nädalat või rohkem. Kui te lõpetate sulkonasool liiga vara, võivad sümptomid uuesti tekkida.

Ärge jätke ühtegi annust.

Annus sulkonasool on erinev erinevate patsientide puhul. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annuste sulkonasool. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kui te unustate annuse sulkonasool, kohaldatakse seda nii kiiresti kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Kui nahk probleemi ei paranda 4 kuni 6 nädalat või kui see muutub hullemaks, pidage nõu oma arstiga.

Õige kasutamine sulkonasool

Selleks, et aidata selgitada oma infektsioon täielikult ning aidata veenduge, et see ei tule tagasi, hea tervise harjumusi on ka vaja. Järgmised meetmed aitavad vähendada chaffing ja ärritust ning aitab hoida alal jahedas ja kuivas

Kui teil on küsimusi need meetmed, kontrollige oma tervishoiutöötaja.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti poole niipea kui võimalik, kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest tekib

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Saadavus Rx ainult retsepti

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal sulkonasool

Rasedus C-kategooria riski ei saa välistada

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu FDA

Tinea corporis klotrimasooli aktuaalne, ketokonasool aktuaalne, Terbinafiinile aktuaalne, Lotrisone, Lamisil

Tinea cruris klotrimasooli aktuaalne, ketokonasool aktuaalne, Terbinafiinile, Lotrisone, Lamisil

Tinea pedis klotrimasooli aktuaalne, ketokonasool aktuaalne, Terbinafiinile, Lotrisone, Lamisil

Tinea versicolor klotrimasooli aktuaalne, ketokonasool aktuaalne, Terbinafiinile aktuaalne, mikonasooliga aktuaalne, itrakonasool, ciclopirox aktuaalne

sulkonasool kõrvaltoimed

sulkonasool aktuaalne

 või minna liituda sulkonasool tugirühm suhelda teistega, kes on sarnased huvid.