sümptomid ja põhjused – hüpertroofiline kardiomüopaatia

Sümptomid

põhjuste

Sümptomiteks hüpertroofiline kardiomüopaatia võib sisaldada ühte või mitut järgmist

Mitmed tingimused võivad põhjustada õhupuudust ja südamepekslemine. On oluline, et saada kiire, täpne diagnoos ja asjakohane ravi. Pöörduge arsti poole, kui teil tekivad seotud hüpertroofiline kardiomüopaatia.

Sa peaksid külastama oma arsti või kohaliku hädaabinumbril, kui teil tekib mõni järgmistest sümptomitest rohkem kui paar minutit

Hüpertroofiline kardiomüopaatia on tavaliselt põhjustatud ebanormaalsest geenid (geeni mutatsioonid), mis põhjustavad südamelihase kasvada ebanormaalselt paks. Inimesed, hüpertroofiline kardiomüopaatia ka ebanormaalne korraldus südamelihase rakud, seisund, mida tuntakse lihaskiudude koristamata. See koristamata võib aidata arütmia mõned inimesed.

Riskitegurid

Raskust hüpertroofiline kardiomüopaatia väga erinev. Enamik inimesi hüpertroofiline kardiomüopaatia on haiguse vormi, milles seina (vahesein) kahe alumise südamekodades (vatsakesed) muutub laienenud ja takistab verevoolu südamest. Seda seisundit nimetatakse mõnikord obstruktiivne hüpertroofiline kardiomüopaatia.

Mõnikord hüpertroofiline kardiomüopaatia toimub ilma märkimisväärse blokeerimine verevarustust. Kuid südame põhipumplate kamber (vasak vatsake) võib muutuda jäigaks, vähendades vere vatsakese mahub ja summa välja pumbata organismi iga südamelööke. Seda seisundit nimetatakse mõnikord mitteobstruktiivse hüpertroofiline kardiomüopaatia.

Hüpertroofiline kardiomüopaatia tavaliselt päritud. Seal on 50 protsenti võimalus, et lapsed vanema hüpertroofiline kardiomüopaatia pärivad geneetiline mutatsioon haigus. Lähisugulased – vanemad, lapsed või õed-vennad – on isik, kellel on hüpertroofiline kardiomüopaatia peaks küsima oma arstidega skriining haigus.

Paljud inimesed hüpertroofiline kardiomüopaatia (HCM) märkimisväärselt ei terviseprobleeme. Aga mõned inimesed kogevad tüsistusi, sealhulgas

Plaid (& undefinedundefinedcommat; bob270) postitatud Heart & Blood Tervis Tue, 21. juuni 10:24 Vaata

tüsistused

JudyHooper (& undefinedundefinedcommat; judyhooper) postitatud Heart & Blood Tervis K, 22. juuni 05:15 Vaata

bibi12 (& undefinedundefinedcommat; bibi12) postitatud Heart & Blood Health R, 17. juuni 04:00 Vaata

Uudised, ühendused ja vestlusi oma tervist