sümptomid ja põhjused – hüpotüreoidism

Sümptomid

Kilpnääre

Teie kilpnääre asub lobus kaela, veidi alla Aadama õun.

Sümptomiteks alatalitluse sõltub raskusest kasvuhormooni puudulikkusest. Aga üldiselt, mingeid probleeme sul kipuvad välja aeglaselt, sageli üle mitme aasta jooksul.

Algul võid vaevu märgata kilpnäärme alatalitluse sümptomite, nagu väsimus ja kaalutõus või võite lihtsalt omistavad neid vananeb. Aga kui su ainevahetus on jätkuvalt aeglane, siis võib tekkida rohkem ilmselge märke ja sümptomeid. Kilpnäärme alatalitlus märke ja sümptomeid võib sisaldada

Kui hüpotüreoidism ei ravita, märgid ja sümptomid võivad järk-järgult tugevneb. Pidev stimuleerimine teie kilpnääre vabastada rohkem hormoonid võivad põhjustada laienenud kilpnäärme (struuma). Lisaks võite saada rohkem unustamine, oma mõtte protsesse võib aeglustada või võite masendus.

Kilpnääre

Täpsem hüpotüreoidism, mida tuntakse myxedema, on haruldane, kuid kui see esineb see võib olla eluohtlik. Märgid ja sümptomid on madal vererõhk, hingamine, alanenud kehatemperatuur, unresponsiveness ja isegi kooma. Äärmuslikel juhtudel myxedema võib lõppeda surmaga.

Kuigi alatalitluse kõige sagedamini esineb keskealiste ja vanemate naiste igaüks saab arendada seisukorras, sealhulgas imikutele. Esialgu vastsündinutel ilma kilpnääre või alatalitlus, mis ei tööta korralikult, võib olla vähe märke ja sümptomeid. Kui vastsündinutel ei ole probleeme hüpotüreoidism, probleeme võib sisaldada

Haiguse progresseerudes, imikud on tõenäoliselt probleeme söötmise ja ei pruugi kasvada ja areneda normaalselt. Nad võivad olla ka

Kui hüpotüreoidism imikutel ei ravita, isegi kerge juhtudel võib kaasa tuua tõsise füüsilise ja vaimse alaarenguga.

Üldiselt lapsed ja teismelised, kes arendavad hüpotüreoidism on sama sümptomite täiskasvanud teevad, kuid võivad esineda ka

põhjuste

Pöörduge arsti poole, kui te ei tunne väsimust ilma põhjuseta või on mõni muu märke või sümptomeid hüpotüreoidism, nagu kuiv nahk, kahvatu, paistes nägu, kõhukinnisus või kähe hääl.

Sul on ka vaja oma arsti korrapäraselt testida oma kilpnäärme talitlust kui olete olnud eelmise kilpnäärme operatsiooni ravi radioaktiivse joodiga või anti-kilpnäärme ravimeid või kiiritusravi pea, kaela või rindkere. Siiski võib kuluda aastaid või isegi aastakümneid enne sellise ravi või protseduuride tulemusena hüpotüreoidism.

Kui teil on vere kõrge kolesteroolitase, rääkige oma arstiga, kas hüpotüreoidism võib põhjustada. Ja kui te saate hormoonravi hüpotüreoidism, ajakava järelevalvevisiidid nii tihti, kui arst soovitab. Esialgu on oluline veenduda, te saate õige annus ravimit. Ja aja jooksul vajalikku annust võib muutuda.

Kui Teie kilpnääre ei tooda piisavalt hormoone, tasakaalu keemiliste reaktsioonide keha võib olla häiritud. Ei saa olla mitmeid põhjuseid, sh autoimmuunhaigus, hüpertüreoidismi, kiiritusravist, kilpnäärme operatsioon ja teatud ravimid.

Teie kilpnääre on väike liblikas-kujuline nääre asub lobus ees oma kaela, veidi alla oma Aadama õun. Poolt toodetavate hormoonide kilpnääre – triiodotüroniin (T3) ja türoksiini (T4) – on tohutu mõju oma tervisele, mis mõjutab kõiki oma ainevahetust. Nad väidavad, mil määral keha kasutab rasva ja süsivesikuid, aidata kontrollida oma kehatemperatuuri mõjutada teie südame löögisagedus ja aitavad reguleerida valkude tootmiseks.

Kilpnäärme alatalitlus põhjustab, kui kilpnääre ei tooda piisavalt hormoone. Kilpnäärme alatalitlus võib olla põhjustatud mitmetest teguritest, sealhulgas

Riskitegurid

Harvemini hüpotüreoidism võib tuleneda üks järgmistest

Kuigi igaüks saab arendada hüpotüreoidism, sa oled suurem risk kui te

tüsistused

Ravimata hüpotüreoos võib põhjustada mitmeid terviseprobleeme