sümptomid ja põhjused – krooniline pingutusest kompartmentsündroomi

Sümptomid

põhjuste

Krooniline pingutusest kompartmentsündroomi

Krooniline pingutusest kompartmentsündroomi

Nähud ja sümptomid seotud kroonilise pingutusel kompartmentsündroomi võib sisaldada

Valu tõttu kroonilise pingutusel kompartmentsündroomi tavaliselt järgmiselt see muster

Võttes täielik paus kasutamise või tegeleb ainult vähese mõjuga tegevus võib leevendada oma sümptomid, kuid tavaliselt ainult ajutiselt. Kui olete asuda jälle toimib, näiteks need tuttavad sümptomid tavaliselt tagasi tulla.

Kui teil on ebatavaline valu, paistetus, nõrkus, tundlikkuse kadu, või valulikkus seotud teostada või spordiüritused, rääkige oma arstiga. Ära püüa kasutada läbi valu, see võib viia püsiva lihaste ja närvide kahjustusi.

Vahel kroonilise pingutusel kompartmentsündroomi eksib shin lahased, rohkem levinud põhjus jala valu noored, kes teevad palju jõuline kaalu-laager aktiivsus, nagu töötab. Kui te arvate, et olete shin lahased, kuid nad ei saa paremini eneseabi, rääkige oma arstiga.

Krooniline pingutusest laekaga sündroom on luu- ja lihaskonna seisundi koormusest tingitud. See võib mõjutada lihaseid sektsioonid kõik oma jäsemed kuid esineb kõige sagedamini sääred. Säär on neli kambrit, ja mis tahes ühe või neid kõiki saab mõjutada.

Põhjuseks krooniline pingutusest kompartmendisündroom ei ole täielikult teada. Kuid see on seostatud suurenenud surve lihasesse kambri pingutus.

Kui teie füüsiline koormus, suurenenud verevool töötavatesse lihastesse laiendab neid. Kui sidekude (pealispinda), mis seob lihaskiude sahtel ei ka laiendada, surve koguneb ruumis. Aja jooksul surve lõikab mõned lihaste verevarustuse.

Mõned eksperdid viitavad sellele, et kuidas sa liikuda (biomehaanika) võib olla roll põhjustab kroonilise pingutusel kompartmentsündroomi. Muud põhjused võivad sisaldada võttes laienenud lihaseid, eriti paks või mitteelastne bänd koe (pealispinda) ümbritseva osa lihaste või kõrge rõhu veenides (venoosne hüpertensioon).

Teatud tegurid suurendavad oma riski haigestuda kroonilise pingutusel kompartmentsündroomi, sealhulgas

Krooniline pingutusest kompartmentsündroomi ei ole eluohtlik seisund ja tavaliselt ei põhjusta püsivaid kahjustusi, kui saad sobiva ravi. Kuid jätkates vaatamata valu võib olla raske, kui nõrkus või tuimus on olemas.

Riskitegurid

tüsistused