sümptomid ja põhjused – pseudobulbaarparalüüs mõjutada

Esmane märk pseudobulbaarparalüüs mõjutada (PBA) on sagedased, tahtmatud ja kontrollimatud pursked nutt või naerdes, et on liialdatud või mitte ühendada oma emotsionaalset seisundit. Naer sageli pöördub pisaraid. Meeleolu on normaalsed episoodide vahel, mis võivad tekkida igal ajal. Nutt tundub olevat rohkem levinud märk PBA kui naerdes.

Sümptomid

põhjuste

Aste on emotsionaalne reaktsioon on põhjustatud PBA sageli silmatorkav, nutt või naera kesta mitu minutit. Näiteks võite naerda kontrollimatult vastuseks kergelt lõbusa kommentaar. Või te võite nutta või naerda olukordades, mida teised ei näe, kui naljakas või kurb. Need emotsioone tüüpiliselt muutus, kuidas oleks eelnevalt reageerinud.

Kuna pseudobulbaarparalüüs mõjutavad sageli kaasneb nutt, tingimus on sageli ekslikult depressioon. Kuid PBA episoode kipuvad olema lühike kestus, samas depressioon põhjustab püsivaid kurvameelsus. Ka inimeste PBA puudub sageli teatud funktsioone depressioon, nagu unehäired või isutus. Kuid depressioon on ühine nende seas, kes on pseudobulbaarparalüüs mõjutada.

tüsistused

Kui te arvate, et olete PBA, rääkige oma arstiga. Kui teil on neuroloogiline seisund, siis võib olla juba ravima arst, kes saab diagnoosida PBA. Kasulik spetsialistide hulka Neuropsühholoogid, neuroloogi ja psühhiaatri.

See on kahtlus, et paljudel juhtudel pseudobulbaarse mõjutada teatamata ja diagnoosimata puudumise tõttu teadlikkus seisukorras.

Pseudobulbaarseks mõjutada (PBA) esineb tavaliselt inimeste neuroloogilise patoloogia või vigastusi, kaasa arvatud

Kuigi täiendavaid uuringuid on vaja, põhjus PBA Arvatakse, et kaasata kahju neuroloogilised radu, mis reguleerivad väline väljendus emotsioon (mõjutada).

Tõsine sümptomeid pseudobulbaarne afekt (PBA) võib põhjustada piinlikkuse, sotsiaalne isolatsioon, ärevus ja depressioon. Seisund võib mõjutada teie võimet teha ja teha igapäevaseid ülesandeid, eriti kui sa oled juba toimetulek neuroloogiline seisund.