suramiini (süst liinil) kirjeldus ja kaubamärgid

Suramiin kasutatakse ravis Aafrika unitõve (Aafrika trypanosomiasis) ja jokisokeus (onkotsertsiaas) parasiitide põhjustatud infektsioonide. See ravim toimel parasiitide kaotavad energiat, mis põhjustab nende surma.

Suramiin võib põhjustada tõsiseid kõrvaltoimeid. Enne alustamist seda ravimit, teie ja teie arst peaks rääkima hea seda ravimit teeb samuti riske saamist.

Allergia

Suramiin manustatakse haiglas ainult poolt või kohest arsti järelevalve.

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sel meditsiini, tuleks kaaluda järgmist

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Suramiin võib põhjustada tõsiseid kõrvaltoimeid igal patsiendil. Seetõttu on eriti oluline, et te arutada lapse arsti hea, et see ravim võib teha ka riske selle kättesaamisest.

Eakad inimesed on eriti tundlikud mõju suramiini. See võib suurendada riski kõrvaltoimete ravi ajal.

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

pediaatriline

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Rääkige oma tervishoiutöötaja kui te võtate mingeid muid retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) meditsiinis.

vanurite

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Rinnaga

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada selle ravimi kasutamise kohta. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

Selleks, et aidata selgitada oma infektsioon täielikult, siis peab saama suramiini regulaarselt määrata täieliku töötlemise aeg. Samuti on vaja, et teil saada seda ravimit haiglas nii võib arst kontrollida teie seisundit.

Ravimite koostoimed

Muud koostoimed

Teisi terviseprobleeme

Annus seda ravimit on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annustest. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Doseerimine

On oluline, et teie arst kontrollida oma korrapäraseks külastused. See aitab tagada, et nakkus on lahendatud täielikult. Arst võib soovida kontrollida mis tahes kõrvaltoimeid, mis võivad tekkida isegi pärast ravi lõppu.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti poole niipea kui võimalik, kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest tekib

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.