sylvant

Farmakoloogilise Klass: monoklonaalne antikeha

Kasutab Sylvant

See ravim on anda ainult või otsese järelevalve all oma arstiga.

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sel meditsiini, tuleks kaaluda järgmist

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Vastavad uuringuid ei ole läbi viidud suhe vanus mõju siltuximab süsti lastel. Ohutus ja efektiivsus ei ole kindlaks tehtud.

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud geriaatrilise-spetsiifilisi probleeme, mis piiravad aga siltuximab süsti eakatel.

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te saate seda ravimit, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Enne Kasutades Sylvant

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav, kuid võib olla vajalik teatud juhtudel. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada selle ravimi kasutamise kohta. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

Õde või muu koolitatud tervishoiutöötaja teile seda ravimit haiglas. Ravimit manustatakse läbi nõel ühes oma veenid. Ravim tuleb süstida aeglaselt, nii et teie IV toru on vaja viibida kohas 1 tund.

See ravim on kaasas patsiendi infolehte. Lugege ja järgige juhiseid sisestada hoolikalt. Küsige oma arstilt, kui teil on mingeid küsimusi.

Kui te kasutate seda ravimit pikka aega, see on väga oluline, et teie arst kontrollib teid regulaarselt külastab mingeid probleeme või soovimatuid tagajärgi, mis võivad olla põhjustatud ravimit. Vereanalüüsid võivad olla vajalik, et kontrollida soovimatute mõjude.

Veenduge, et teie arst teaks, kui te olete rase või plaanite rasestuda. Sa pead kasutama efektiivset rasestumisvastast et hoida rasestumise ravi ajal ja 3 kuud pärast viimase annuse ravimit.

Sinu organismi võimet võidelda infektsiooni võib vähendada, kui te kasutate siltuximab. On väga oluline, et te helistada oma arstile, esimene märk nakkust. Pöörduge kohe arsti poole, kui teil on mõni järgmistest sümptomitest selle ravimi võtmise ajal: palavik, külmavärinad, köha, gripilaadsed sümptomid, või ebatavaline väsimus või nõrkus.

Kuigi sa ravitakse siltuximab, ei ole mingit immuniseerimise (vaktsiinid) ilma arsti nõusolekuta. Elusvaktsiinide ei tuleks seda ravimit või varsti pärast seda saada.

See ravim võib põhjustada tõsiseid allergilisi reaktsioone nimetatakse anafülaksia. Anafülaksia võib olla eluohtlik ja nõuab kohest arstiabi. Rääkige oma arstile, kui teil on lööve, sügelus, hingamisraskused, neelamisraskused, või turse käed, nägu, või suhu, kui olete selle ravimi saamist.

Siltuximab võib põhjustada Infusioonireaktsiooni ajal, kui saate seda või kohe pärast infusiooni lõppu. Pöörduge arsti või õega kohe, kui teil on seljavalu, valu rinnus või kõhus, kiire või ebakorrapärane südametegevus, iiveldus või oksendamine, hingamisraskused või näo punetus, kael, käed ja rindkere.

See ravim võib suurendada riski seedetrakti perforatsioon. Rääkige oma arstile, kui teil on mõni järgmistest sümptomitest: tõsine kõhuvalu või kõhuvalu või krambid, verine, musta või tõrva meenutav väljaheide või oksendamine materjali, mis näeb välja nagu kohvipaksu.

Ärge võtke teisi ravimeid, kui need pole arstiga nõu pidama. See hõlmab retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) ravimite ja taimsete või vitamiine.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti või õega kohe, kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest tekib

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Õige kasutamine Sylvant

Saadavus Rx ainult retsepti

Rasedus C-kategooria riski ei saa välistada

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu FDA

Mitmekeskuseline Castleman tõve siltuximab

 või minna liituda Sylvant tugirühm suhelda teistega, kes on sarnased huvid.

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal Sylvant

Sylvant kõrvaltoimed

Sylvant (siltuximab)