syntest H.S.

Östrogeenid suurendavad riski endomeetriumi vähk; jälgida ebanormaalne vaginaalne verejooks. Östrogeenid või ilma progestiinid ei tohiks kasutada kardiovaskulaarse haiguse ennetamisel või dementsus. Suurenenud risk müokardi infarkt, insult, invasiivne rinnavähk, kopsuembolid ja süvaveenide tromboos postmenopausis naistel (50-79-aastased) on teatatud. Suurenenud risk haigestuda dementsuse postmenopausis naistel 65-aastased või vanemad, on täheldatud ka. See toode sisaldab östrogeeni ja androgeeni, ei progestiini. See kombinatsioon ei tohi kasutada raseduse teadaolev ega arvatav rasedus.

Kasutab Syntest H.S.

Therapeutic Klass: Östrogeeni / Androgüüni Kombineeritud

Farmakoloogilise Klass: Östrogeeni

Esterdatud östrogeenid on inimtegevusest östrogeenide segu. Östrogeeni on hormoon, mis on toodetud keha suuremaid summasid naistel. On vajalik normaalseks seksuaalse arengu haarava ja reguleerimiseks menstruaaltsükli ajal fertiilses aastat. Methyltestosterone on inimtegevusest vormis testosterooni hormoon, mis on toodetud keha suuremas koguses meestel ja väikestes kogustes naisi. Menopausi sümptomid ilmnevad, kui hormooni tasakaalu muutused naise organismis. See kombinatsioon hormoonid aitab leevendada menopausi sümptomeid, lisades sellele veel hormoonid kehas.

See ravim on saadaval ainult arsti retsepti.

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sel meditsiini, tuleks kaaluda järgmist

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Kasutamine esterdatud östrogeenide ja metüültestosteroon kombinatsioon ei ole soovitatav lastel.

Enne Kasutades Syntest H.S.

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud geriaatrilise-spetsiifilisi probleeme, mis piiravad aga esterdatud östrogeenide ja metüültestosteroon kombinatsioon eakatel. Kuid eakatel patsientidel on suurem tõenäosus haigestuda dementsust ja vanusega seotud neeru, maksa, südame probleemid, mis võivad nõuda ettevaatlik ja annuse korrigeerimine saavatel patsientidel ravimit.

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te kasutate seda ravimit, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav, kuid võib olla vajalik teatud juhtudel. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmiste ravimitega võib põhjustada suurenenud risk teatud kõrvaltoimeid, kuid kasutades mõlemad ravimid võivad olla parim ravi teile. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmistest võib põhjustada suurenenud risk teatud kõrvaltoimed kuid võivad olla vältimatud teatud juhtudel. Kui kasutatakse koos, võib arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate seda ravimit, või teile erilisi juhiseid kasutamise kohta toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada selle ravimi kasutamise kohta. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

See osa annab teavet nõuetekohase kasutamise mitmeid tooteid, mis sisaldavad esterdatud östrogeenide ja metüültestosteroon. See ei pruugi olla omased Syntest H.S .. Palun lugege hoolikalt.

Võtke seda ravimit ainult arsti juhiste järgi. Ärge võtke rohkem see, ärge võtke seda sagedamini, ja ärge võtke seda kauem, kui arst on tellitud.

See ravim on kaasas patsiendi infolehte. Lugege ja järgige juhiseid sisestada hoolikalt. Küsige oma arstilt, kui teil on mingeid küsimusi.

Annus seda ravimit on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annustest. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kui te unustate selle ravimi annuse võtmata, võtke see niipea kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi. Ärge võtke kahekordset annust.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Küsige tervishoiutöötaja, kuidas sa peaksid visata mõnda ravimit te ei kasuta.

Õige kasutamine esterdatud östrogeenide ja metüültestosteroon

On väga oluline, et teie arst kontrollida oma korrapäraseks külastused veenduda ravimi töötab korralikult ja otsustada, kas te peate jätkama seda võtta. Need peaksid olema külastused iga 6 kuni 12 kuud või muul viisil vastavalt arsti poolt.

On vähetõenäoline, et postmenopausis naisel võib rasestuda. Aga sa peaksid teadma, et selle ravimi kasutamist raseduse ajal võib kahjustada loodet. Kui te arvate, et olete rasestunud kasutades ravimit, rääkige sellest kohe oma arstile.

Väga harva võib ka see ravim põhjustada tõsiseid kõrvaltoimeid, nagu südamelihase infarkt või insult. Olete palju suurema tõenäosusega neid kõrvaltoimeid kui te suitsetate sigarette või on ülekaalulised, või kui teil on diabeet, kõrge vererõhk või vere kõrge kolesteroolitase. Rääkige oma arstiga, kui te arvate, võib olla ohus.

Kasutades suure östrogeeniannused üksi pika aja võib suurendada ohtu, et mõni vähiliiki (nt endomeetriumi vähk). Rääkige oma arstiga seda riski. Kui teil on veritsus tupest selle ravimiga, helistage kohe oma arstile.

See ravim võib suurendada riski saada rinnavähk. On väga oluline, et te vaadata oma rindu regulaarselt ebatavalisi tükid või eritis, ja et teil on rinnavähk röntgen igal aastal nii, nagu teie arst. Need eksamid on väga oluline, kui teil on pereliige, kellel on esinenud rinnavähki. Rääkige oma arstiga seda riski.

See ravim võib suurendada riski saada dementsuse eakatel naistel (üle 65-aastased). Rääkige oma arstiga, kui see puudutab teid.

Pöörduge kohe arsti poole, kui ähmane nägemine, raskused lugemise, või mis tahes muud nägemishäired tekib ravi ajal või pärast. Arst võib teil oma silmad üle kontrollida silmaarsti (silmaarsti).

Kasutades suurtes kogustes metüültestosteroon pika aja jooksul võib suureneda risk tõsiste maksaprobleemidega (nt maksa pelioos või maksavähk). Rääkige oma arstiga seda riski.

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal Syntest H.S.

Enne teil on meditsiinilised analüüsid, ütleb arst, kes vastutab, et te kasutate seda ravimit. Tulemused mõned testid võivad mõjutada seda ravimit. Samuti võib tekkida vajadus selle ravimi kasutamist lõpetada paar nädalat enne ja pärast operatsiooni, või kui teil on aktiivne juba pikemat aega.

Ärge võtke teisi ravimeid, kui need pole arstiga nõu pidama. See hõlmab retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) ravimite ja taimsete või vitamiine.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti poole, kui mõni järgnevatest kõrvaltoimetest

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Syntest H.S. Kõrvalmõjud

esterdatud östrogeenid / metüültestosteroon

Saadavus Rx ainult retsepti

Rasedus Kategooria X Mitte kasutada raseduse ajal

CSA Graafik 3 Mõõdukas kuritarvitamise potentsiaal

WADA klassi WADA antidopingu klassifitseerimine

Postmenopausis Sümptomid östradiooli Premarin’i, Estrace, Prempro, Microgestin Fe 20/01, Climara, Vivelle-Dot, Activella

Menopaus häired Estratest, Covaryx, Covaryx HS, EEMT, esterdatud östrogeenid / metüültestosteroon, Estratest H.S., EEMT HS

Hot vilgub paroksetiin, Brisdelle, Duavee, Estratest, Covaryx, EEMT, Covaryx HS, esterdatud östrogeenid / metüültestosteroon