tafinlar (suuline)

da-BRAF-e-NIB

USA-s

Saadaval ravimvormide

Farmakoloogilise Klass: BRAF inhibiitor

Dabrafenib kasutatakse üksi või kombinatsioonis trametinib raviks melanoom (nahavähk), mis on levinud või mida ei saa kirurgiliselt eemaldada. Seda kasutatakse ainult siis, kui melanoomirakkudel on BRAF V600E või V600K mutatsioone. Arst kasutada spetsiaalset testi, et otsida seda mutatsiooni. Dabrafenib kuulub ravimite rühma, mida nimetatakse antineoplastikumide (vähiravimite).

See ravim on saadaval ainult arsti retsepti.

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sel meditsiini, tuleks kaaluda järgmist

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Vastavad uuringuid ei ole läbi viidud suhe vanus mõju dabrafenib lastel. Ohutus ja efektiivsus ei ole kindlaks tehtud.

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud geriaatrilise-spetsiifilisi probleeme, mis piiravad aga dabrafenib eakatel.

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te kasutate seda ravimit, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav. Arst võib otsustada mitte ravida teid seda ravimit või muuta mõnede teiste ravimitega võtate.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav, kuid võib olla vajalik teatud juhtudel. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada selle ravimi kasutamise kohta. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

Ravimid, mida kasutatakse vähi raviks on väga tugev ja võib olla palju kõrvaltoimeid. Enne selle ravimi kasutamist veenduge, et mõistate kõik riskid ja kasu. On oluline, et teil teha tihedat koostööd oma arstiga ravi ajal.

Võtke seda ravimit täpselt arsti juhiste järgi. Ärge võtke rohkem see, ärge võtke seda sagedamini, ja ärge võtke seda kauem, kui arst on tellitud. Selleks võib suurendada võimalikke kõrvaltoimeid.

See ravim tavaliselt kaasas ravimi juhendis. Lugege ja järgige juhiseid hoolikalt. Küsige oma arstilt, kui teil on mingeid küsimusi.

Võtke seda ravimit vähemalt 1 tund enne või 2 tundi pärast sööki.

Neelake kapsel alla tervelt. Ärge avage, purustage ega katki.

Annus seda ravimit on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annustest. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kui te unustate selle ravimi annuse võtmata, võtke see niipea kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi. Ärge võtke kahekordset annust.

Kui te unustate annuse ja see on vähem kui 6 tundi enne kui järgmise annuse, jätke unustatud annus ja jätkake tavalise raviskeemi.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

On väga oluline, et teie arst kontrollida oma korrapäraseks külastused. See võimaldab oma arstiga, et näha, kas ravim on töökorras ja otsustada, kas te peate jätkama seda võtta.

Selle ravimi kasutamine raseduse ajal võib kahjustada teie sündimata lapsele. Kasutage tõhusat rasestumisvastast ravi ajal ja vähemalt 2 nädalat pärast viimast annust. Kui te arvate, et olete rasestunud kasutades ravimit, rääkige sellest kohe oma arstile.

Rasestumisvastaseid tablette ei tööta nii hästi, kui te kasutate dabrafenib. Et hoida rasestumise, kasutada teist rasestumisvastast koos oma pillid. Muud rasestumisvastaseid hulka kondoome, membraanid või rasestumisvastase vahud või želeed.

See ravim võib põhjustada viljakuse (võime lapsi) probleeme meestel. Rääkige oma arstiga enne seda ravimit, kui te kavatsete saada lapsi.

See ravim võib suurendada oma riski võttes naha lamerakk-kartsinoomi (cuSCC) või muu nahavähi. Pöörduge kohe arsti poole, kui teil tekivad naha muutused, sealhulgas uue nibu, muutus suuruse või värvi mool või naha valulikkust või punakas kühm, mis ei parane. Arst võib teie nahk tuleb kontrollida uut nahakahjustused enne ravi, ravi ajal ja kuni 6 kuud pärast viimast annust.

Pöörduge kohe arsti poole, kui silmavalu või muutus tekib nägemise ravi ajal. See võib olla märk tõsise silmade probleem. Arst võib teil oma silmad üle kontrollida silmaarsti (silmaarsti).

See ravim võib põhjustada palavikku, sh raske palavik, et mõnikord juhtub madal vererõhk, külmavärinad, dehüdratsioon, või neeruprobleemid. Pöörduge kohe arsti poole, kui teil on palavik Selle ravimi võtmise ajal.

See ravim võib põhjustada hüperglükeemia (veresuhkru kõrge). Sümptomiteks on ähmane nägemine, suukuivus, punetav kuiv nahk, puu-like hinge lõhn, suurenenud nälg, suurenenud janu, sagenenud urineerimine, iiveldus, higistamine, rahutu hingamine, ebaselge põhjusega kaalulangus või oksendamine. Kui te olete diabeetik, pidage nõu oma arsti, kui te märkate muutusi tulemusi veres või uriinis suhkur testid.

Ärge võtke teisi ravimeid, kui need pole arstiga nõu pidama. See hõlmab retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) ravimite ja taimsete (nt naistepuna) või vitamiine.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti poole, kui mõni järgnevatest kõrvaltoimetest

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.