takriinil

Kasutab takriinil

Ravimite klassi: kesknärvisüsteemi Agent

Farmakoloogilise Klass: Aine võib kahjustada närvisüsteem, tsentraalselt toimivate

Enne Kasutades takriinil

In Alzheimeri tõbi, paljud keemilised muutused toimuvad ajus. Üks esimesi ja suuremaid muudatusi on see, et seal on vähem virgatsainega atsetüülkoliin (Ach). Ach aitab aju tööd korralikult. Takriini aeglustab lagunemist Ach, et ta saaks ehitada ja omada suuremat mõju. Kuid nagu Alzheimeri tõbi süveneb, tekib vähem ACh, nii takriinil ei pruugi samuti.

Takriini võib põhjustada probleeme maksaga. Kuigi võttes takriinil, peate regulaarselt vereanalüüse, et näha, kas ravim mõjutab teie maksa.

takriinil oli saadaval ainult arsti retsepti. Takriini (COGNEX®) võeti USA turult mai 2012.

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sest takriinil järgmine tuleks kaaluda

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon takriinil või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Uuringud takriinil tehtud ainult täiskasvanud patsientidel, ja ei ole mingit konkreetset teavet võrrelda kasutamiseks takriiniravi lastel kasutamiseks teistes vanuserühmades.

Uuringud takriinil tehtud ainult keskealistel ja vanematel patsientidel. Teave mõjude takriiniravi põhineb nendel patsientidel.

Õige kasutamine takriiniravi

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te võtate takriinil, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades takriinil ühegi järgmistest ravimitest ei ole soovitatav, kuid võib teatud juhtudel nõutav. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Kasutades takriinil mis tahes järgmiste ravimitega võib põhjustada suurenenud risk teatud kõrvaltoimeid, kuid kasutades mõlemad ravimid võivad olla parim ravi teile. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades takriinil koos mis tahes järgmine ole tavaliselt soovitatav, kuid võivad olla vältimatud teatud juhtudel. Kui kasutatakse koos, võib arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate takriinil või annab teile erilisi juhiseid kasutamise kohta toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada kasutamiseks takriiniravi. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

Võtke takriinil ainult arsti juhiste järgi. Ärge võtke rohkem või vähem, ja ei võta seda enam harvemini kui teie arst määras. Võttes liiga palju võib suurendada võimalikke kõrvaltoimeid, võttes samal ajal liiga vähe ei pruugi parandada teie seisundit.

Takriini on kõige parem võtta tühja kõhuga (1 tund enne või 2 tundi pärast sööki). Kui takriinil häirib magu, võib arst teile seda võtta koos toiduga.

Takriini näib toimivat paremini, kui see võetakse korrapäraste vahedega korda, tavaliselt neli korda päevas.

Annus takriiniravi on erinev erinevate patsientide puhul. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmised doosid takriiniravi. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kui te unustate annuse takriiniravi, võtke see niipea kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi. Ärge võtke kahekordset annust.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

On oluline, et teie arst kontrollida oma korrapäraseks külastused. Samuti peab teil olema veres testitud igal teisel nädalal vähemalt esimese 4 kuni 16 nädalat, kui hakkate kasutades takriinil et näha, kas takriinil mõjutab teie maksa. Kui kõik vereanalüüsid on normaalne, sul ikka vaja regulaarne kontroll, kuid siis võib arst otsustada teha katseid harvemini.

Rääkige oma arstiga, kui sümptomid süvenevad, või kui te märkate mõnda uut sümptomeid.

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal takriinil

Enne kui on mingeid kirurgia, hambaravi, või esmaabi öelda arsti või hambaarsti, kes vastutab, et te võtate takriinil. Võttes takriinil koos ravimitega, mis on mõnikord kasutatakse kirurgias või stomatoloogias või erakorralise ravi võib suurendada nende ravimite toimeid.

Takriini võivad mõned inimesed tunda peapööritust, kohmakas või ebakindel. Veenduge, et teate kuidas reageerite takriinil enne kui midagi, mis võib olla ohtlik, kui teil on uimane, kohmakas või ebakindel.

Ärge lõpetage takriinil või vähendada annust ilma kõigepealt arstiga. Peatumine takriinil äkki või annuse vähendamist suur kogus võib põhjustada vaimse või käitumise muutused.

Kui te arvate, või keegi teine ​​on manustanud üledoosi takriiniravi, saada hädaabi korraga. Võttes üledoosi takriiniravi võib põhjustada krampe või šokk. Mõned märgid šokk on suured pupillid, ebaregulaarne hingamine ja kiire nõrk pulss. Teised üleannustamise nähud on tugev iiveldus ja oksendamine, lihaste nõrkus, oluliselt suurenenud higistamine ja oluliselt suurenenud kasta suud.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Mõned kõrvaltoimed on sümptomid, mis näed või tunned. Arst võib vaadata teiste tehes teatud testid

Takriini võib põhjustada tõsiseid kõrvaltoimeid, kaasa arvatud maksahaigus. Teie ja teie arst peab arutama hea takriinil teevad samuti riske saamist.

Pöörduge arsti poole niipea kui võimalik, kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest tekib

takriinil võib põhjustada ka järgmine kõrvaltoime, mis arst vaadata

takriinil kõrvaltoimed

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Saadavus tootevalikus lõpetatud

Rasedus C-kategooria riski ei saa välistada

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

takriinil

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu FDA

Alzheimeri tõbi Ariceptiga, Exelon’iga, donepesiilile, Namenda memantiinil, E-vitamiini, rivastigmiini galantamine, Namenda XR, Namzaric, Razadyne, Axona

Dementsus haloperidool, Haldol Haldol dekanoadile, Cognex, ergoloid mesülaatidega, Hydergine