TBO-filgrastiimi (subkutaanselt) nõuetekohase kasutamise

Doseerimine

vahelejäänud annus

Õde või muu koolitatud tervishoiutöötaja teile seda ravimit. Ravim manustatakse shot naha all (tavaliselt kõhu, ees keskel reite, ülemine välimine valdkondades tuharate või ülaselja osa õlavarred).

Sul võib olla õpetanud, kuidas anda seda ravimit kodus. Veenduge, et mõista kõiki juhiseid enne endale süstida. Kasutage seda ravimit ainult arsti juhiste järgi. Ärge kasutage rohkem see, ärge kasutage seda sagedamini, ja ei kasuta seda kauem, kui arst on tellitud.

See ravim on kaasas patsiendi juhiseid. Lugege ja järgige neid juhiseid hoolikalt. Küsige oma arstilt, kui teil on mingeid küsimusi

Laske meditsiini soojeneda toatemperatuuril enne seda süstida. Kui ravimit pliiatsi värv on muutunud tundub hägune või kui näed osakesi, ei kasuta seda.

Iga süstal ravimi on hea ainult üks annus. Visake süstal ära pärast annuse. Ärge salvestage kasutamata ravim avatud süstal.

Sa ei tohiks seda ravimit kasutada 24 tunni jooksul (1 päev) enne või pärast vähiravimid või kiiritusravi.

ladustamine

Annus seda ravimit on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annustest. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Ravim tuleb manustada kindla ajakava. Kui te unustate annuse või unusta kasutada oma ravimit, pöörduge arsti või apteekriga juhiseid.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Küsige tervishoiutöötaja, kuidas sa peaksid visata mõnda ravimit te ei kasuta.

Hoida külmkapis. Mitte külmutada.

Jäta ravimi karbis, kuni olete valmis seda kasutama. Te võite lasta ravimit soojeneda toatemperatuurini enne kasutamist. Ravim võib jääda välja külmkapis kuni 5 päeva, ja kui neid ei kasutata võib külmkappi tagasi panna. Viska ära kõik kasutamata süstlaid säilitada toatemperatuuril kauem kui 5 päeva.

Visake kasutatud nõelad raske, suletud mahutis, et nõelad ei torka läbi. Hoidke pakendit eemal lastest ja koduloomadest.