telavantsiin intravenoosse

Telavantsiini võib suurendada suremust patsientidele, kellel on mõõdukas või raske neerukahjustus. Telavantsiini tuleks kasutada mõõduka või raske neerupuudulikkusega ainult juhul, kui oodatav kasu ületab võimaliku ohu. Uus algus või süvenemise neerukahjustus on aset leidnud. Fertiilses eas naised peavad olema seerumi rasedustesti enne ravi telavantsiin vesinikkloriid. Vältida kasutamist raseduse ajal, kui oodatav kasu ületab võimaliku ohu lootele. Ebasoodsad arengu tulemusi täheldati 3 loomaliikide kliiniliselt olulistes annustes muresid võimaliku kahjuliku arengu tulemused inimestel.

Kasutab telavantsiin

Therapeutic Klass: Antibiootikum

Keemiline Klass: Glükopeptiidist

Telavantsiini kuulub ravimite rühma, mida nimetatakse antibiootikume. See toimib bakterite hävitamiseks või takistab nende kasvu. Kuid Telavantsiin ei tööta nohu, gripp või muud viirusnakkused.

Telavantsiin anda ainult või otsese järelevalve all oma arstiga.

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sest telavantsiin järgmine tuleks kaaluda

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon telavantsiin või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Vastavad uuringuid ei ole läbi viidud suhe vanus mõju telavantsiin süsti lastel. Ohutus ja efektiivsus ei ole kindlaks tehtud.

Enne Kasutades telavantsiin

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud geriaatrilise-spetsiifilisi probleeme, mis piiravad aga telavantsiin süsti eakatel. Kuid eakatel patsientidel on suurem tõenäosus vananemisega seotud probleeme neerudega, mis võib eeldada ettevaatlikult ja korrigeerimist doosi saavate patsientide telavantsiini süstimist.

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te saate telavantsiin, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades telavantsiin mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav. Arst võib otsustada mitte ravida teid seda ravimit või muuta mõnede teiste ravimitega võtate.

Kasutades telavantsiini ühegi järgmistest ravimitest ei ole soovitatav, kuid võib teatud juhtudel nõutav. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võib mõjutada kasutamise telavantsiin. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

Õde või muu koolitatud tervishoiutöötaja annab sulle telavantsiin. Telavantsiin antud pantud nõelaga ühes oma veenid.

telavantsiin kaasas ravimi juhendis. Lugege ja järgige juhiseid hoolikalt juhendit. Küsige oma arstilt, kui teil on mingeid küsimusi.

On väga oluline, et teie arst kontrollida oma edu ajal, kui saate telavantsiin veenduda, et see töötab korralikult. Vere- ja uriinianalüüsid võib olla vajalik, et kontrollida soovimatute mõjude.

Kasutades telavantsiin raseduse ajal võib kahjustada teie sündimata lapsele. Kasutage tõhusat rasestumisvastast hoiduma saada rase. Kui te arvate, et olete rasestunud kasutades ravimit, rääkige sellest kohe oma arstile.

Sul peab olema negatiivne rasedustest enne kui antakse telavantsiin. Kui te unustate perioodil, kui te kasutate telavantsiin, rääkige sellest oma arstile.

Ärge kasutage telavantsiin kui te saate ka hepariini naatriumi süsti. Kasutades neid ravimeid koos võivad põhjustada tõsiseid kõrvaltoimeid.

Pöörduge kohe arsti poole, kui teil on veri uriinis, muutus urineerimine või uriini, hingamisraskused, unisus, suurenenud janu, isutus, iiveldus ja oksendamine, või jalgade paistetus või madalam jalad. Need võivad olla sümptomid tõsine neeruhaigus.

telavantsiin võivad põhjustada tõsiseid allergilisi reaktsioone, sh anafülaksia. Anafülaksia võib olla eluohtlik ja nõuab kohest arstiabi. Öelge oma arstile või õele kohe, kui teil on lööve, sügelus, hingamisraskused, neelamisraskused, või turse käed, nägu, suu või pärast saad süsti.

telavantsiin võib põhjustada harvaesinev, kuid tõsine tüüpi infusiooniga reaktsiooni nimetatakse “Punane mehe sündroom”. Rääkige oma arstile, kui hakkate on sügelus, nõgestõbi, külmavärinad või palavik, kiire pulss, iiveldus ja oksendamine, lööve või näo punetus, kaela, ülakeha, selja- ja käsivarte.

Telavantsiini süstimine võib põhjustada kõhulahtisust, ning mõnedel juhtudel, see võib olla raske. See võib tekkida 2 kuud või enam pärast te lõpetate telavantsiin. Ärge võtke kõhulahtisuse ravimit ilma eelnevalt arstiga konsulteerimata. Kõhulahtisus ravimid võivad teha kõhulahtisuse halvemaks või teha see kestab kauem. Kui teil on küsimusi, või kui kerge kõhulahtisus ei möödu või süveneb, pöörduge oma arsti poole.

Võta kohe oma arstile, kui teil on mingeid muutusi oma südamerütmi. Sa võid tunda pearinglust või minestada, või siis võib olla kiire, raskepärane, või ebakorrapärane südametegevus. Veenduge, et teie arst teaks, kui teie või keegi teie pereliikmetest on esinenud südame rütmihäired probleem nagu QT pikenemist.

Õige kasutamine telavantsiin

Enne teil on meditsiinilised analüüsid, ütleb arst, kes vastutab, et te kasutate telavantsiin. Tulemused mõnede analüüside võib mõjutada telavantsiini.

Ärge võtke teisi ravimeid, kui need pole arstiga nõu pidama. See hõlmab retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) ravimite ja taimsete või vitamiine.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti või õega kohe, kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest tekib

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal telavantsiin

Saadavus Rx ainult retsepti

Rasedus C-kategooria riski ei saa välistada

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu FDA

Kopsupõletik tsiprofloksatsiin, amoksitsilliin, doksütsükliin, asitromütsiini, metronidasool, Augmentin, klindamütsiini

Nosokomiaalpneumoonia tsiprofloksatsiin, Levaquin, levofloksatsiinist, vankomütsiin, Zosyn, meropeneemravi, tsefepiim

Naha ja struktuur nakkus tsiprofloksatsiin, asitromütsiini, Augmentin, Zithromax, cefdinir tseftriaksoonilahuseid, klaritromütsiin

telavantsiin kõrvaltoimed

telavantsiin

 või minna liituda telavantsiin tugirühm suhelda teistega, kes on sarnased huvid.