Terbinafiinile (suukaudne) ettevaatusabinõud

On oluline, et teie arst kontrollida edu teile või teie lapsele regulaarsed külastused veenduda, et see ravim ei tööta korralikult. Vereanalüüsid võivad olla vajalik, et kontrollida soovimatute mõjude.

Kui teie või teie lapse sümptomid ei parane või kui nad muutuvad halvemaks, pidage nõu oma arstiga. Teil võib tekkida vajadus seda ravimit võtta mitu nädalat või kuud enne oma nakkuse läheb paremaks.

See ravim võib põhjustada tõsiseid tüüpi allergiline reaktsioon nimetatakse anafülaksia. Anafülaksia võib olla eluohtlik ja nõuab kohest arstiabi. Lõpetage selle ravimi võtmist ja pöörduge kohe arsti poole, kui teil on nahalööve, sügelus, nõgestõbi, hingamisprobleemid või neelamisraskused või mis tahes turse käed, nägu, või suhu, kui teie või teie laps kasutate seda ravimit.

See ravim võib põhjustada tõsiseid probleeme maksaga, sealhulgas maksapuudulikkus. Lõpetage selle ravimi võtmist ja pöörduge kohe oma arstile, kui teil esineb iiveldus ja oksendamine, tume uriin, hele väljaheide, kõhuvalu või kollased silmad või nahk samas teie või teie laps kasutate seda ravimit.

See ravim võib põhjustada probleeme oma maitsemeele või lõhna. Lõpetage selle ravimi võtmist ja rääkige oma arstile, kui teil või teie lapsel on muutus või kaotus lõhnataju, muutub maitse või maitse kadumine, isutus või kaalulangus.

Sul võib tekkida depressioon selle ravimi võtmise ajal. Rääkige oma arstile, kui teil või teie lapsel arvab, et see ravim põhjustab muutusi oma tuju ja käitumist. Teised sümptomid on tunne väga kurb või tühi, ärrituvus, isutus, huvi kadumine või puhkuse eesmärgil, rahutus, keskendumisraskused või unehäired.

Maks probleemid võivad olla tõenäolisem kui juua alkohoolseid jooke, kui te kasutate seda ravimit. Sa ei tohi juua alkohoolseid jooke, kui te kasutate seda ravimit.

Raske nahareaktsioonid võivad tekkida ravimi. Selle ravimi kasutamist lõpetada ja kontrollida oma arstile, kui teil on kobrutamisega või lõdvenemine naha punaseks nahakahjustused, raske akne või nahalööve, haavandid või haavandid nahal või palavik või külmavärinad, kui teie või teie laps kasutate seda ravimit.

See ravim võib ajutiselt alandada valgete vereliblede sisaldust veres, mis suurendab võimalust saada nakkuse. Kui võimalik, vältida inimeste infektsioonid. Pöörduge arsti poole, kui te arvate, haigestunud või kui teil või teie lapsel tekib palavik või külmavärinad, köha või kähedus, alaselja või pool valu või valulik või raskendatud urineerimine.

Lõpetage selle ravimi võtmist ja rääkige oma arstile, kui teil või teie lapsel on punetav, kestendav nahalööve või ebatavaline naha tundlikkust päikese, mis võib põhjustada löövet.

See ravim võib põhjustada naha päikesevalgusele tundlikumaks. Kasutage päikesekreemi, kui olete väljas. Vältida päikeselambid ja solaariumid.

Ärge võtke teisi ravimeid, kui need pole arstiga nõu pidama. See hõlmab retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) ravimite ja taimsete või vitamiine.