terkonasooli (vaginaalne) nõuetekohase kasutamise

Doseerimine

vahelejäänud annus

Kasutage seda ravimit alati täpselt nii, nagu teie arst. Ärge kasutage rohkem see ja ei kasuta seda sagedamini kui teie arst määras.

Seda ravimit tuleb tulla patsiendi juhiseid. Lugege ja järgige neid juhiseid hoolikalt. Küsige oma arstilt, kui teil on mingeid küsimusi.

Et kasutada tupe kreemi

Et kasutada tupe suposiidi

Vältida seljas pingul teksad, nailon aluspesu, sukkpüksid ja niiske ujumispüksid, mis võib põhjustada seennakkus. Selle asemel, kanda lõdvema püksid või seelik, kuiv ja puhas puuvill pesu ja sukad seda probleemi vältida.

See ravim võib lekkida tuppe päeva jooksul. Sul võib kanda san pad kaitsta oma riided, kuid ei kasuta tampooni. Hoia ravimi kasutamisel täiskohaga ravi, isegi kui teie sümptomid paranevad pärast mõne esimese annuse. Ärge lõpetage ravimi kasutamine, kui menstruatsiooni algust ravi ajal aega. Kasutage hügieenisidemeid mitte tampoone.

ladustamine

Annus seda ravimit on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annustest. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kui te unustate selle ravimi annuse, kohaldatakse seda nii kiiresti kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Küsige tervishoiutöötaja, kuidas sa peaksid visata mõnda ravimit te ei kasuta.