theernment lab arendada intranasaalse rsv vaktsiinid

theernment Lab arendamine Intranasaal RSV Vaccines

RSV on kõige tavalisem põhjus raske alumiste hingamisteede infektsioonide imikutele ja väikelastele kogu maailmas. In ainuüksi Ameerika Ühendriikides, peaaegu kõik lapsed nakatuvad RSV vanuseks 2, koos 75.000 kuni 125000 neist hospitaliseeritud igal aastal. Ülemaailmselt RSV mõjutab hinnanguliselt 64 miljonit inimest ja see põhjustab 160.000 surmajuhtumit igal aastal.

Kuigi kõik lapsed on ohus RSV infektsiooni esinemissagedus raske haigus on suurim lastele kardiopulmonaalsed haiguse ja neis sündinud enneaegselt; Nende kõrge riskiga lapsed moodustavad peaaegu poole RSV seotud haiglaravi Ameerika Ühendriigid. Teine riskirühma elanikkonnast on eakad, kes sageli kannatavad gripilaadsed sümptomid põhjustatud RSV.

Praegune ennetavaid meetodeid RSV on piiratud ja kulukas. Seal on ühe ennetava meditsiini turul, mida nimetatakse palivisumaabi (turustatakse kaubamärgi all Synagisega), mis on loodud, kasutades monoklonaalne antikeha arenenud kaas.

Synagisega tavaliselt antud suure riskiga imikute ja väikelaste ajal RSV hooaja. Kaitse see pakub kaob suhteliselt kiiresti antikehad laguneda ja eemaldatakse organismi vereringe. Seetõttu tuleb ravi manustatakse üks kord kuus süstimise teel reielihasesse. Leida vaktsiin, mis annab pikaajalise immuunsuse ja on ohutu väikelastele hõlbustaks märkimisväärselt seda koormat.

LID s vaktsiinikandidaatidega disainitakse ninapihustite, nagu FluMist gripivaktsiini. Delivering RSV vaktsiini intranasaalselt, vastandina nõela abil, muudab lihtsamaks haldamiseks, eriti imikutele ja väikelastele. Ninaspreide otseselt ka stimuleerimine lokaalset immuunsust hingamisteedes (nina, siinused, kõri ja kopsud) samuti süsteemse immuunsuse (reaktsioonist haiguse ennetamine immuunrakud).

LID kandidaadid on elus, nõrgestatud vaktsiine. See tähendab, et need põhinevad versiooni viirus, mis on nõrgenenud lab nii et see ei põhjusta haigust. Simuleerides loomuliku infektsiooni, elus, nõrgestatud RSV vaktsiinide indutseerida lai, võimalik immuunvastus haiguse vastu.

LID kasutasid teadlased tehnikat nimega pöördgeneetikal arendada erinevaid meetodeid nõrgenemine või kergendavate, RSV. Temppeleinä viirus üksikuteks valkude ja geenide, Dr. Collins ja muud LID teadlased suutsid kindlaks mitmeid valke, mida võiks eemaldati jätnud nõrgenenud kuid elujõuline viirus, samuti muud liiki mutatsioonid, mis nõrgestatud viirus. Tulemused andis neile erinevaid võimalusi, mille vahel valida kõige lootustandvam nõrgestatud versioonid viirus.

LID teadlased on kasutatud ka pöördgeneetikal luua Ühendatud vaktsiin RSV ja parainfluentsaviirus (PIV) -3, mis on teine ​​suur põhjus hingamisteede infektsioon väikelastel. Täpsemalt, selle muundatud elusaid nõrgestatud PIV-3 vaktsiini viirus, mis juba oli väljatöötamisel, luues ühe viiruse, mis võib toimida vaktsiooni RSV ja PIV-3. Kuna lapsed on kokku puutunud nii RSV ja PIV, manustades kahevalentne (või kaheosaline) vaktsiini ei kunstlikult neilt mingeid uusi viiruseid. Kahevalentse vaktsiini eeliseks oleks kaitsmise poolt põhjustatud haiguse vastu kaks suurt pediaatrilise viirused.

theernment, dr Collins plii teadlane, praegu on ühistu teadus- ja arendustegevuse lepingu MedImmune’i arendada ja hinnata elus, nõrgestatud vaktsiinide RSV, PIV-3 ja mitmed teised seotud hingamisteede viirused.

MedImmune’i algatas I etapp / IIa kliinilises uuringus Medi-559, üks elus, nõrgestatud RSV vaktsiinikandidaatides, 2008. aasta novembris uuringu püütakse värvata 320 last ja on mõeldud ohutuse hindamiseks, talutavuse immunogeensus ning viiruse levikuga intranasaalsete RSV vaktsiini imikutele ja väikelastele. teavet Medi-559 uuringus