theernment teadlased hakkavad uuringu uus koronaviirus

Leida parimad Animal Mudel

Vastates areneva Virus

2012. aasta septembris, vaid paar päeva pärast aruannete saamist, et äsja avastatud koronaviirus väitis elus inimene Saudi Araabia, theernment ja rahvusvaheliste partneritega hakkas arutada võimalike uuringud viiruse. Nende plaanid võttis kiiremini meetmeid kaheksa päeva hiljem, kui Suurbritannia teatas ravimisel sama viirusinfektsiooni mees, kes oli hiljuti reisinud Saudi Araabias. See patsient säilinud.

Need kaks esimest juhtudel tekitas hirmu teadlaste uue SARS-nagu puhkemist. SARS-raskekujuline äge respiratoorne sündroom-ka põhjuseks on koronaviiruse, mis 2003. aastal levis kiiresti inimeselt inimesele, ilge rohkem kui 8000 inimest ning hukkus üle 900 maailma. Kuni SARS, enamik teadlasi vaadatud koroonaviiruste nagu suhteliselt ohutud põhjuste külmetushaiguse.

Uudised

Novembri lõpus 2012 pärast tuulevaikus, mis tegi teadlased optimistlik, juhul loota tõusis üheksa inimest, sealhulgas viis surmajuhtumit.

Vastuseks puhkemist, dr. Heinz Feldmann ja Vincent Munster juures theernment Rocky Mountain Laboratories (RML) Hamilton, Montana, hakkas uuringud romaani koronaviirus Süüria hamstrid ja reesusmakaakidega. Nende partnerid Erasmuse ülikooli Holland toimetavad sarnase testid tuhkrute ja makaagi makaakide. Rühmad on koordineerida oma töö, et teha kindlaks, millised liigid võivad olla kõige sobivam õppida eeskujuks inimese nakatumist. Sama neli loomaliike uurida teiste inimeste hingamisteede haigused, eriti SARS, gripp ja hantavirus.

Uus koronaviirus on tihedalt seotud koroonaviiruste eraldati nahkhiire-, võib oletada, et need loomad võivad olla oma loomulikus kandjat. RML Virus Ökoloogia üksus teostab uuringuid viirused, mis pärinevad nahkhiired, nagu Ebola ja Nipah ja see uus koronaviirus rõhutab vajadust theernment uuringuid nakkushaiguse ökoloogia ja looduslikud kandjad, või veehoidla, haigustekitajate.

“Viirus näib põhjustada tõsiseid kopsu- ja neerukahjustusi,” ütles Feldmann, kes oli 2003. aastal üks rühm teadlasi, kes jälgida leviku SARSi viiruse päritolu Lõuna-Hiina Hong Kong hotell, kus see mõjutab mitmeid online .

“Me tahame jäljendada inimese nakatumise loommudelil mõista, kuidas see uudne koronaviirus põhjustab haigust ja kas on olemas potentsiaal edastamise viiruse hulgas inimestel.”

Kui teadlased teada, kuidas viirus levib loommudelil, hakkavad nad töötavad vastumeetmeid, nagu viirusevastane ravi ja vaktsiinide aidata valmisoleku jõupingutusi.

“Mitu nädalat möödas vahel juhtudel, nii et me ei ole ikka veel kindel, kas on olemas võimalus selle uue koronaviiruse nakatada rohkem inimesi,” ütles Munster, kes juhib Virus Ökoloogia üksuse RML. “Meie uuringud annavad väärtuslikke teadmisi, mis peaks aitama meil kui see haigus on tõesti sarnane SARS.”

Meedia Saadavus: MERS-CoV Treatment Tõhus ahvidega suse uuring leiab -Sept. 8 2013

Meedia Saadavus: suse Teadlased Arendada Monkey Mudel õppida Novel Coronavirus Nakatumine