tisit aktuaalne

Therapeutic Klass: Pediculicide

Kasutab Tisit

Keemiline Klass: Roosa neitsikummel

Ehkki seda ravimit on võimalik osta ilma retseptita.

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sel meditsiini, tuleks kaaluda järgmist

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Kuigi ei ole konkreetset teavet võrrelda kasutamine püretriinidel ja piperonüülbutoksiin kombinatsioon lastel kasutamiseks teistes vanuserühmades on see ravim ei põhjusta erinevat kõrvaltoimeid või probleeme lastel kui ta seda teeb täiskasvanud.

Paljud ravimid ei ole spetsiifiliselt uuritud vanemad inimesed. Seetõttu ei saa teada, kas nad töötavad täpselt samamoodi nad noorematel täiskasvanutel. Kuigi ei ole konkreetset teavet võrrelda kasutamine püretriinidel ja piperonüülbutoksiin kombinatsioon meditsiin eakate kasutamiseks teistes vanuserühmades on see ravim ei põhjusta erinevat kõrvaltoimeid või probleeme vanematel inimestel kui see noorematel täiskasvanutel.

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

Enne Kasutades Tisit

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Rääkige oma tervishoiutöötaja kui te võtate mingeid muid retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) meditsiinis.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada selle ravimi kasutamise kohta. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

See osa annab teavet nõuetekohase kasutamise mitmeid tooteid, mis sisaldavad püreetri- ekstrakti ja piperonüülbutoksiin. See ei pruugi olla omased Tisit. Palun lugege hoolikalt.

Püretriinidel ja piperonüülbutoksiin kombinatsioon meditsiinis tavaliselt kaasas patsiendi suunas. Loe neid hoolikalt enne ravimi kasutamist.

Kasutage seda ravimit ainult suunata. Ärge kasutage rohkem see ja ei kasuta seda sagedamini kui sildil. Selleks võib suurendada riski imendumine läbi naha ja võimalikke kõrvaltoimeid.

Hoia püretriinidel ja piperonüülbutoksiin kombinatsioon meditsiini suult ja ei hingata. See ravim on kahjulik allaneelamisel või sissehingamisel.

Et vähendada võimalust, et hingata seda ravimit, kohaldatakse seda hästi ventileeritud ruumis (näiteks üks vabalt voolav õhk või ventilaatoriga sisse lülitatud).

Hoidke seda ravimit eemale silmad ja muud limaskesti, nagu sisemusse nina, suu või vagiina, sest see võib põhjustada ärritust. Kui te satub juhuslikult silma, loputage neid põhjalikult veega korraga.

Ärge kasutage seda ravimit ripsmete ja kulmude. Kui nad nakatuda täid, pidage nõu oma arstiga.

Et kasutada geeli või lahuse kujul seda ravimit

Et kasutada šampooni näol seda ravimit

Pärast loputamist ja kuivatamist, kasutage ting eemaldamise kamm (eriline peen hammas kamm, tavaliselt kaasas seda ravimit), et eemaldada surnud täid ja munad (tingud) on juuksed.

Kohe pärast selle ravimi kasutamist peske käsi, et eemaldada ravim, mis võib olla nende kohta.

Seda ravimit tuleb uuesti kasutada 7 kuni 10 päeva pärast esimest ravi, et hävitada kõik äsja koorunud täid.

Täid võivad kergesti liikuda ühelt inimeselt teisele tihedad kehakontakti. See võib juhtuda ka otsese kontakti kaudu selliseid asju nagu riided, mütsid, sallid, voodipesu, käterätid, washcloths, hiusharjojen ja kammid, või juuksed nakatunuid. Seega kõik liikmed oma majapidamises tuleks uurida täid ja saada ravi, kui nad on leitud nakatunud.

Et kasutada seda ravimit kubemekarvu (krabi) täid

Annus seda ravimit on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annustest. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Õige kasutamine püreetri- ekstrakti ja piperonüülbutoksiin

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Selleks, et vältida Taasnakatamiseks või nakkuse leviku teistele inimestele, hea tervise harjumusi on ka vaja. Nende hulka kuuluvad järgmised

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti poole niipea kui võimalik, kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest tekib

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal Tisit

Saadavus Rx / OTC Rx ja / või börsivälise

Rasedus N kategooria Pole klassifitseeritud

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Peatäisid ivermektiini aktuaalne, Permethrin aktuaalne, Elimite, äädikhape aktuaalne, Sklice, Nix, lindaan aktuaalne, RID, malatiooni aktuaalne, spinosaadi aktuaalne, Ovide

Täid permetriini aktuaalne, Elimite, lindaan aktuaalne, RID, spinosaadi aktuaalne, Täid ravi, Natroba, Acticin

Tisit kõrvaltoimed

Tisit (piperonüülbutoksiin / püretriinidel aktuaalne)

 või minna liituda Tisit tugirühm suhelda teistega, kes on sarnased huvid.