trac klapid

Therapeutic Klass: Kuseteede Spasmolüütikumid

Kasutab Trac kaardid

Farmakoloogilise Klass: atropiini

Keemiline Klass: Salitsülaat, Non-Aspiriin

See ravim on saadaval ainult arsti retsepti.

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sel meditsiini, tuleks kaaluda järgmist

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Ebatavaline põnevust, närvilisus, rahutus või ärrituvus, ja ebatavaline soojus, kuivus ja punetus nahal on tõenäolisem lastel, kes on tavaliselt tundlikum mõju atropiini ja hüostsamiini (sisalduvad see kombinatsioon ravim). Ka siis, kui atropiini ja hüostsamiini on anda lastele kuuma ilmaga, kiire kehatemperatuuri tõus võib esineda. Imikutel ja lastel, eriti need spastilise halvatuse või ajukahjustuse, võib see ravim tõenäolisemalt põhjustada tõsiseid kõrvaltoimeid.

Segadus või mälukaotus, kõhukinnisus, raskendatud urineerimine, erutus, rahutus, unisus, või suu kuivus võib olla tõenäolisem eakatel patsientidel, kes on tavaliselt tundlikumad kui nooremad täiskasvanud mõju atropiini ja hüostsamiini. Ka see kombinatsioon ravim võib põhjustada silmavalu patsientidel, kellel on ravimata glaukoom.

Enne Kasutades Trac kaardid

Uuringud naistel näitavad, et see ravim tekitab minimaalne risk imikule, kui rinnaga toitmise ajal kasutada.

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te kasutate seda ravimit, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav. Arst võib otsustada mitte ravida teid seda ravimit või muuta mõnede teiste ravimitega võtate.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav, kuid võib olla vajalik teatud juhtudel. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmiste ravimitega võib põhjustada suurenenud risk teatud kõrvaltoimeid, kuid kasutades mõlemad ravimid võivad olla parim ravi teile. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada selle ravimi kasutamise kohta. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

See osa annab teavet nõuetekohase kasutamise mitmeid tooteid, mis sisaldavad atropiini, hüostsamiini, methenamine, metüleensinisest, fenüülsalitsülaat ja bensoehape. See ei pruugi olla omased Trac kaarte. Palun lugege hoolikalt.

Kuigi te võtate seda koos meditsiin, on oluline, et teie uriin olla happeline. Et seda teha, võib arst soovitada, et sa sööd rohkem valku ja sellist toitu nagu jõhvikad (eriti jõhvikamahl C-vitamiini lisatud), ploomid või ploomid. Sa peaksid vältima toiduaineid, mis muudavad uriini leeliseline, nagu enamik puuviljad (eriti tsitrusviljade ja mahlad), piim ja muud piimatooted.

Võtke seda ravimit ainult suunata. Ärge võtke rohkem see, ärge võtke seda sagedamini, ja ärge võtke seda kauem, kui arst on tellitud. Selleks võib suurendada võimalikke kõrvaltoimeid.

Iga annus tuleb võtta koos klaasitäie (8 untsi) vett või muud vedelikku (va tsitrusviljade mahlad ja piim). Joo palju vett või muid vedelikke iga päev, kui ei ole teisiti arstilt saadud juhistele. Juues vedelike aitab neerusid tööd paremini ja vähendada oma ebamugavust.

Selleks, et aidata selgitada oma infektsioon täielikult, hoida ravimi võtmise eest täiskohaga ravi, isegi kui te tunnete end paremini pärast paari päeva jooksul. Ärge jätke ühtegi annust.

Selleks, et seda ravimit hästi, uriinis olema hape (pH 5,5 või alla selle). Veendumaks, et teie uriin on happe

Annus seda ravimit on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annustest. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kui te unustate selle ravimi annuse võtmata, võtke see niipea kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi. Ärge võtke kahekordset annust.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Õige kasutamine atropiini, hüostsamiini, methenamine, metüleensinisest, fenüülsalitsülaat ja bensoehappe

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Kui teie sümptomid ei parane mõne päeva jooksul või kui nad muutuvad halvemaks, pidage nõu oma arstiga.

Need ravimid võivad teha te higi vähem, põhjustades oma kehatemperatuuri tõsta. Olge eriti ettevaatlik, et mitte kuumenenud treeningu ajal või kuuma ilmaga, kui te kasutate seda ravimit, sest ülekuumenemine võib põhjustada kuumarabanduse. Samuti kuum vann või sauna võib sind pearinglust või minestada, kui te kasutate seda ravimit.

See ravim võib põhjustada mõnedel inimestel on hägune nägemine. Veenduge, et te teate, kuidas te reageerite sellele ravimit enne sõidad, masinate või midagi muud, mis võib olla ohtlik, kui sa ei suuda näha hästi. Kui teie nägemine endiselt hägune, pidage nõu oma arstiga.

See ravim võib põhjustada suukuivus. Sest ajutist leevendust, kasutage sugarless kommi või kummi sulatada bitti jää suhu või kasutada sülje asendaja. Siiski, kui suus jätkuvalt kuivus rohkem kui 2 nädalat, pöörduge oma hambaarsti. Jätkates suukuivus võib suurendada riski hambahaiguste, sealhulgas hambakaariese, igemehaigused, ja seene infektsioonid.

Ärge kasutage seda ravimit pärast 2 või 3 tundi antatsiidide või ravim kõhulahtisus. Antatsiidide või antidiarrhea ravimite ja seda ravimit liiga lähestikku võivad takistada seda ravimit toimet.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal Trac kaardid

Pöörduge arsti poole niipea kui võimalik, kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest tekib

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

See ravim võib põhjustada uriini ja / või väljaheide siniseks või sinakasroheline. See on ootuspärane, kui te võtate seda ravimit.

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Saadavus Rx ainult retsepti

Trac Tabs kõrvaltoimed

hüostsamiini / methenamine / metüleensinisest / fenüülsalitsülaat

Rasedus C-kategooria riski ei saa välistada

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Kuseteede infektsioon tsiprofloksatsiin, amoksitsilliin, doksütsükliin, Augmentin, Levaquin, levofloksatsiini Bactrim, Macrobid, nitrofurantoin’i sulfametoksasooli / trimetoprim, tseftriaksooni tsefuroksiimist, Rocephin amoksitsilliini / klavulaanhappe, ampitsilliin, Ceftin, Bactrim DS, jõhvikas, tsefasoliin, Amoxil, Zosyn, acidophilus

 või minna liituda hüostsamiini / methenamine / metüleensinisest / fenüülsalitsülaat tugirühm suhelda teistega, kes on sarnased huvid.