Travel tervise põhialused

Mis ekspertide nõuandeid, mida pakkida, sealhulgas esmaabi põhialustest, võite jääda ohutu ja tervisliku välismaal.

Vali päikesekaitset päikesekaitsefaktor (SPF) vähemalt 15. Mida kõrgem SPF, seda parem kaitse. Osta päikesekaitse silt “laia toimespektriga”. See tähendab, et see kaitseb nii UVA kui UVB-kiirgusele. Ärge kasutage kreeme, mis on möödunud nende kehtivusaja lõpuni. Enamik päevituskreemid säilivusaeg on kaks kuni kolm aastat. Lisateavet lugeda Sun ohutuse Q & A.

Sest väiksemaid vigastusi, kasutada antiseptilise marli väljakud, mittekleepuvad sidemed, sidemed, kangast plaastrid, kleeplint, käärid, pintsetid ja haaknõelad ja puukide eemaldajad. Sa võid osta pudelit või pihustid standard antiseptilise nagu TCP kõik suuremad keemikud või saada valmisvektori antiseptiline purgis. Esmaabipakend võib olla kasulik, kui sa lähed kõrvaline või osaledes kõrge riskiga tegevus.

Sääsed tavaliselt hammustada loojangu ja koidiku ja on huvitatud inimestele meie keha soojust, lõhna ja süsinikdioksiidi me hingame välja. Uuringud näitavad, et tooted, mis sisaldavad keemilisi DEET on kõige tõhusam putukatõrjevahendid ning on ohutud, kui neid kasutatakse õigesti. DEET tooted on saadaval pihustid, rull-ons, vardad ja kreemid. Arst või reisil kliinikus ütleb teile, kas ala sa lähed on malaariapiirkonnas ja milline kaitse on soovitatav.

Iga Travel Kit

Kondoomid on soovitatav kõigile, kes on seksuaalselt aktiivne. Osta kondoomid CE-märgistus pakendil. See tähendab, et nad on testitud kõrgeid ohutusstandardeid, mida on vaja Euroopas. Kondoomid, mis ei kanna CE-märgis ei vasta nendele standarditele, seega ei saa neid kasutada. Kondoomid saab kahjustatud naftasaadustest, nagu päikesekreem, beebiõli ja huulepulk. Heat võib põhjustada ka kahju, et hoida neid jahedas ja kuivas kohas. Lisateavet kasutades meeste ja naiste kondoomide vaata, kuidas kasutada kondoomi.

Üle leti antihistamiinikumid võivad vähendada sügelust ja põletikku põhjustatud allergiad ja putukahammustuste. Antihistamiinikumid on saadaval tablettidena (suuline antihistamiinikumid), kreeme (aktuaalne antihistamiinikumid) ja ninna pihustatavad. Antihistamiinid toimivad toime blokeerimine nimetatud valgu histamiini.

Anti-kõhulahtisus ravimid, nagu loperamiid, võib leevendada sümptomeid kõhulahtisus, aeglustades liikumine soole sisu ja mõnikord suurendades vee sooletegevusega. Loperamiid võib võtta üks kord või kaks korda päevas, pika perioodi vältel. aga

Rehüdratatsioon kotikesed aitavad asendada vedeliku ja soolade kaotatud kõhulahtisus, oksendamine ja liiga palju päikest. Sa võid osta kotikest rehüdreerivate soolade oma apteek ning lisage need veega. Nad annavad õige tasakaal vesi, sool ja suhkur. Teie arst või apteeker võib soovitada ka rehüdreerivate jooke oma lapsele, kui olete mures nad võivad muutuda kunstlikult. Ärge kasutage isetehtud soola või suhkrut jooke. Alati nõu oma apteekriga.

Sääsk net on oluline magab malaariapiirkonnas riikides. Ostes net, veendumaks, et see on immutatud permetriini. Permethrin on putukatõrjevahend, mis tapab putukad maandudes net ja seega suurendada võrgu tõhusust. Üldiselt võrgud tuleb immutatud uuesti permetriiniga pärast kuuekuulist kasutamist. Carry väike õmblus komplekt, nii et saate parandada auke, et arendada net.

Külastage oma arsti, apteekri või tava õde neli kuni kuus nädalat enne puhkust, et teada saada, mida malaariapiirkonnas kate pead. Samuti peavad nad olema up-to-date nõu kaas, mida vaja, ja mis kurnab malaaria on vastupidavad, millised ravimid.

Reisimine arengumaades

Kits saadaval apteekides, sealhulgas steriliseeritud ja suletud süstlad, õmblused ja nõelu, võib olla kasulik, kui külastate arengumaades, kus haiglad ja hambaarstid ei pruugi olla korralikult desinfitseeritakse seadmed.

26/05 /

26/05 /

Travel tervist

Uuri, mis Jabs mida vajate oma sihtkohta.

Nõuanded inimesed välismaal. Saada asjaolude kohta, malaaria, reisi vaktsineerimised, ravikindlustuskaarti, reisikindlustus, DVT ja ajavahest

Veenduge, et teil oma reisi jabe

Travel tervist